متن ادبی تبریک عید فطر 99 و پیامک های جدید عید سعید فطر 99

متن ادبی تبریک عید فطر و پیامک های جدید عید فطر 99 به همراه تصاویر زیبا و عکس نوشته را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

متن ادبی تبریک پیشاپیش عید فطر 99 و پیامک های جدید عید سعید فطر 99

از مهمترین اعیاد مسلمانان که آخرین روز ماه مبارک رمضان میباشد عطر سعید فطر است که همیشه در سراسر جهان جشن گرفته مشود.

مردم ایران نیز همانند سایر مسلمانان جهان در خصوص این مناسبت به جشن میپردازند و تلاش میکنند که در این روز فرخنده به دید و بازدید از بزرگترها پرداخته و به آنها تبریک بگویند اتفاقی بسیار زیبا که در کشورمان مرسوم بوده و سالهاست در مناطق مخلتف کشورمان اجرا میشود.

عکس پروفایل تبریک عید فطر مبارک 99

متن ادبی تبریک عید فطر

در ایران اقوام مختلف این مراسم را به شکل مختلف برگزار میکنند و هرکدام سنت و فرهنگ خاص خود را دارند که  سعی میکنند همانند  پیامبر و رسم و رسوماتی که داشتند اجرا کنند.

کاربران شبکه های اجتماعی نیز در این ایام نیز با ارسال پیامک های های مختلف به یکدیگر و ارسال متن های ادبی برای دوستا و آشنایان خود عید سعید فطر را به یکدیگر تبریک میگویند و تصاویر و عکس نوشته های مختلفی را بر روی پروفایل خود قرار میدهند و به استقبال عید سعید فطر میروند.

متن های ادبی و جملات زیبا در راستای این روز فرخنده همیشه مورد توجه مردم قرار گرفته است و از انها برای دوستان و اقوام و همکاران خود استفاده کنند.

مجله شبونه در ادامه این بخش از پیامک های مناسبتی تعدادی از پیامک ها  جملات زیبای مخصوص عید سعید فطر را گرداوردی کرده است و در این صفحه قرار داده است.

متن ادبی تبریک عید فطر 99

استوری تبریک عید سعید فطر مبارک برای پروفایل

پیامک های جدید عید سعید فطر 99

فطر شادی و دست افشانی بر رفتن رمضان نیست، بر ‏آمدن روز نو، روزی نو و انسانی نو است. بناست که رمضان با سحر‌ها و افطارهایش، با شب‌های قدر و ‏مناجاتهایش از ما آدمی دیگر بسازد.

عید فطر است و دلم غرق تماشاست

یاد آن ماه عزیزی که به حق اوج تمناست

سائل درگه عشقم که امید است بر آن

هر چه طالب شوم از او همان لحظه مهیاست

متن ادبی تبریک عید فطر 99

متن ادبی تبریک پیشاپیش عید فطر و پیامک های جدید عید سعید فطر 99

اگر درعید فطر درنیابیم که از نو متولد شده ایم، اگر تازگی را در ‏روح خود احساس نکنیم، عید فطر عید ما نیست. از این روست که در دعای قنوت نماز عید فطر می ‏خوانیم‎:‎ اسئلک بحق هذاالیوم الذی جعلته للمسلمین عیدا و لمحمد صلی الله علیه و اله ذخراً و مزیداً ‎“‎از تو خواهم به حق این روز که آن را برای مسلمانان عید قرار دادی و برای محمد و آل او ذخیره و فزونی ‏ساختی‎”

متن ادبی تبریک عید فطر 99

خدایا

عید است و دلم خانه ویرانه، بیا / این خانه تکاندیم ز بیگانه ، بیا

یک ماه تمام مهیمانت بودیم / یک روز به مهمانی این خانه بیا

عید فطر بر شما مبارک

عکس نوشته عید سعید فطر مبارک باد

خداوندا! تو از من دوری و من در عطش وصل تو؛ برهنه پا و سرگشته در جاده‌های میان بندگی و سرکشی هراسان ره میپیمایم. دمی خود را رها شده در چنگ تقدیر یافته و دمی به سرنوشت خویش قائم هستم. اما در این روز عید فطر، ریسمانی مستقیم از قلب من تا عرش آسمان تو بافته و تنیده شده که هیچ چیز و هیچ کس یارای بریدنش را ندارد.

متن ادبی تبریک عید فطر 98…

عید است و دلم خانه ویرانه، بیا

این خانه تکاندیم ز بیگانه، بیا

یک ماه تمام میهمانت بودیم

یک روزه به مهمانی این خانه بیا

عکس عید فطر مبارک باد

وقتی یادم میاد خیلی ها بودن که پارسال آخرین ماه رمضونشون رو تجربه کردن، دلم میگیره…

آخه شاید این بار نوبت من باشه که آخرین مهمونی ماه رمضون رو تجربه کنم…

برگ تحویل می کند رمضان / بار تودیع بر دل اخوان

یار نادیده سیر، زود برفت/ دیر ننشست نازنین مهمان

ماه فرخنده روی برپیچید / و علیک السلام یا رمضان

عید رمضان بر شما مبارک

عکس عید فطر مبارک باد و تبریک عید سعید فطر 99

کاش هر ماه رمضان بود و هر ۳۰ روز به یک عید فطر میهمان میشدیم. اگر به من هزار سال عمر داده و به هزاران رمضان و فطر دعوتم کنی، باز از آن چه در آن جریان دارد؛ سیراب نخواهم شد. هوای تو در این نزدیکیست و من همچنان تشنه ماندهام. هر آن قدر تمرین تشنگی میکنم، باز تحمل تشنگی اقیانوس رحمت تو را یارا ندارم. در این روز عید فطر، جرعه جرعه از برکات و رحمت خویش را بر نسل بشر میباری؛ اما کیست که از باران نعمت تو سیراب شود؟

متن ادبی تبریک عید فطر 99

ز مردم دل بکن یاد خدا کن
خدا را وقت تنهایی صدا کن
در آن حالت که اشکت می چکد گرم
غنیمت دان و ما را هم دعا کن

عکس تبریک عید سعید فطر 99

هزاران آفرین بر جانت ای ماه / روان عاشقان قربانت ای ماه

مبارک باد ماه عشق بازان / که بنشینند در ایوانت ای ماه

مبارک باد عید روزه داران / نکویان جهان مهمانت ای ماه . . .

ای ماه صیام ارچه مرا خود خطری نیست‌ / حقا که مرا همچو تو مهمان دگری نیست‌

ای داده به باد این مه بابرکت و باخیر / مانا که‌ت از این آتش در دل شرری نیست‌ . . .

متن ادبی تبریک عید فطر و پیامک های جدید عید سعید فطر 99

خداوندا! به آن که در غم چیز‌هایی که نداریم بسوزیم، تا قره شویم به آن چه داریم و از آن ما نیست. خداوندا! مرا به خود وامگذار تا فریب روز‌های عمر را بخورم، در حالی که مرگ هر لحظه به من نزدیک است و از دیدن سایه آن، غافل باشم. خداوندا! به مبارکی این عید بزرگ الهی؛ مرا و تمام انسان‌ها را در آفتاب رحمت خویش جای داده و خیال گناه را از ذهن‌های پریشان و دورافتاده از دوست ما، دور بفرما! آمین!

متن ادبی تبریک عید فطر 99

عید فطر.. عید پایان یافتن رمضان نیست.. عید بر آمدن انسانی نو از خاکسترهای خویشتن خویش است.. چونان ققنوس که از خاکستر خویش دوباره متولد می شود. رمضان کوره ایی است که هستی انسان را می سوزاند و آدمی نوبا جانی تازه از آن سر بر می آورد. فطر شادی و دست افشانی بر رفتن رمضان نیست، بر آمدن روز نو، روزی نو و انسانی نو است. بناست که رمضان با سحرهاوافطارهایش.. با شبهای قدر و مناجاتهایش از ما آدمی دیگر بسازد. اگر درعید فطر درنیابیم که از نو متولد شده ایم.. اگر تازگی را در روح خود احساس نکنیم.. عید فطر عید ما نیست.

متن ادبی تبریک عید فطر و پیامک های جدید عید سعید فطر 99

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *