متن ادبی رحلت امام خمینی (ره) +عکس نوشته و کلیپ استوری

100 متن ادبی رحلت امام خمینی (ره) +عکس نوشته و کلیپ استوری

100 متن ادبی رحلت امام خمینی (ره) + عکس نوشته و کلیپ استوری برای پروفایل را در این صفحه آماده کرده ایم.

رحلت ملکوتی حضرت امام خمینی (ره)، بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و سالروز قیام خونین ۱۵ خرداد، در تاریخ بشریت نقطه عطف یادآوریه رشادت ،ایثار ،شهامت ،شجاعت و ایستادگی در برابر ظلم جور و ستم و استیصال و استعمار است.ملت شریف ایران با رهبری امام راحل که همانا معمار کبیر انقلاب بودن برازنده ی اوست انقلابی جهانی را ثبت و بر قرار نمودند و در بلوغ فرزانگی افکار و ایدئولوژی مکتبی ناب را به دنیا معرفی کردند که منشا و مبدا آن مکتب آزادگی و بزرگ منشی حسین ابن علی (ع) بود.قیام خونین ۱۵ خرداد نیز برگی ماندگار از تقویم هزار اسطوره و هزار پهلوان ایران اسلامی است. روزمانای مردم ایران که با فداکاری و جانفشانی، خشم و انزجار خود را از رژیم ستمگر پهلوی نشان دادند و عزم راسخ خود را برای رهایی اعلام نمودند.

متن ادبی رحلت امام خمینی (ره) +عکس نوشته و کلیپ استوری

متن ادبی رحلت امام خمینی (ره)

بسم الله الرحمن الرحیم

خرداد ماه در حافظه تاریخی انقلاب اسلامی و ملت ایران با نام پرفروغ حضرت امام خمینی (ره) معمار کبیر انقلاب و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، پیوند خورده است و چهاردهم و پانزدهم این ماه در هر سال، فرصت شایسته و درخوری برای بازخوانی چرایی نهضت اسلامی و دستاوردها و پیامدهای آن برای ایران مقتدر و بلکه امت اسلامی و آزادیخواهان و حق‌طلبان عالم فراهم می‌سازد.

متن ادبی رحلت امام خمینی (ره) +عکس نوشته و کلیپ استوری

پیام های رحلت امام خمینی (ره)

“امام خمینی یک حقیقت همیشه زنده است” و تا تاریخ زنده است راه و اندیشه ایشان زنده خواهد ماند.
) مقام معظم رهبری (مدظله العالی)
چهاردهم خرداد ماه سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر نظام مقدس جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، یادآور بزرگ مردی که به پشتوانه ایمان و اعتقاد خویش و با سلوک علمـی و عملی خود، کاخ حکومت ستم شاهی را ویران کرد و با تکیه بر باور درونی و با تاسی از فرهنگ عظیم ولایی و نبوی بر بلندای تاریخ ایران سرود فتح و ظفر سر داد و آزادی و آزادگی را معنایی تازه بخشید.

متن ادبی رحلت امام خمینی (ره) +عکس نوشته و کلیپ استوری

چهاردهم خرداد روزی است که در آن روحی ملکوتی عروج کرد که با دم مسیحایی اش ملت ایران را بیدار کرد و نَفَس روح الهی‌اش به پیکر این ملت جانی دوباره بخشید. امام خمینی(ره) امید را در دل ستم دیدگان خسته از ظلم و استعمار طاغوت روشن کرد و آزادی و آزادگی را معنایی تازه بخشید و با سلوک علمـی و عملی خویش، اندیشه های متعالی و ناب اسلامی را به همگان معرفی نمود و به ملت، قدرت مقاومت و جسارت در برابر استکبار بخشید.

…….

امام خمینی (ره) یک حقیقت همیشه زنده است؛ نام او، راه او و اهداف بزرگ او همواره چراغ راه این انقلاب باقی خواهد ماند.

این معمار فرزانه انقلاب شخصیتی است که با مجاهدت خستگی‌ناپذیر، نظام مقدس جمهوری اسلامی را بر مبنای اسلام ناب محمدی (ص) بنا و به عنوان الگویی ممتاز به جهانیان معرفی کرد.

متن ادبی رحلت امام خمینی (ره) +عکس نوشته و کلیپ استوری

اشکی که همیشه بر گونه هایمان جاری است و زخمی که هرگز التیام نخواهد یافت. خرداد، ماه ماتم و غم است. ماتم درعزای والامردی که در سایه مردانگی و تدبیرش هویت پنهان خویش را باز یافتیم.
▪️ خرداد، ماه اندوه است. اندوه فراق مرزبان حماسه و ایثار. مردی که ستایش تمام عصرها و نسل ها را در پیشگاه خویش برانگیخته است. خرداد، ماه اشک و آه است. در وداع مردی که با آمدنش شب های تاریک و بی ترانه ما را به صبح دل انگیز و سپید رهایی مبدّل ساخت. آری او، مرد تنهای صحنه های آتش و خون، پاکمردی از بیشه عدالت و ایمان، و آزاد مردی بی مانند در جهان معاصر بود که آزاد مردان عالم از شمیم نفس های گرمش، به زندگی سلام گفتند.

▪️سالروز رحلت رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) بر عموم مردم ایران تسلیت باد.▪️
روابط عمومی شهرداری جهرم

……..

بسمه تعالی سالگرد رحلت جانگداز امام خمینی (ره) بنیانگذارکبیر جمهوری اسلامی ایران و شهادت یاران ایشان در فاجعه قیام خونین ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ را به عموم مردم شریف ایران و همشهریان عزیزمان، تسلیت و تعزیت عرض می نماییم. بی تردید فقدان آن عبد صالح خدا، برای ملت قدرشناس ایران همواره ضایعه ای جبران ناپذیر خواهد بود. انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به عنوان اعجاز قرن آنچنان با نام و یاد امام راحل(ره) عجین شده است که به فرموده مقام معظم رهبری این انقلاب بی‌نام و نشان او در هیچ جای جهان شناخته شده نیست. قیام پانزدهم خرداد نیز، قیام حق طلبانی بود که فریاد آزادی و آزادی خواهی سرداده بودند و به عنوان نقطه آغازین قیام ملت شریف ایران علیه حکومت مستبد طاغوت تلقی می شود .

………

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
دلارآموزش ارز دیجیتال و درآمد بدون سرمایه در کمتر از سه هفته با این پروژه ها 50 میلیون پول در بیار اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *