متن تبریک هفته دفاع مقدس (رسمی و ادبی) +عکس نوشته

متن تبریک هفته دفاع مقدس ۱۴۰۲ (رسمی و ادبی) +عکس نوشته

متن تبریک هفته دفاع مقدس ۱۴۰۲

هفته دفاع مقدس ۱۴۰۲ بر همه رزمندگان و آزاده ها و مردم شهید پرور ایران زمین گرامی باد هفته ای که یادآور رشادت ها و دلاوری های مردم ایران در مقابل استکبار جهانیست .

متن تبریک هفته دفاع مقدس (رسمی و ادبی) +عکس نوشته

هفته دفاع مقدس گرامی باد هفته ای که نشان دهنده عشق مردم ایران به خاک و ناموس شان است و به جهان نشان دادند تا سالها میجنگند و خون میدهند و سختی ها را تحمل خواهند کرد اما یک وجب از خاک کشورشان را به هیچ بیگانه ای نمیدهند.

…….

چه انسان هایی برای وجب به وجب خاک کشور شهید شدند و یا سلامتی خود را فدا کردند هفته دفاع مقدس یاداور رشادت های ایرانیان است گرامی باد این همه غیرت و شجاعت مردم ایران

متن تبریک هفته دفاع مقدس (رسمی و ادبی) +عکس نوشته

فرا رسیدن هفته دفاع مقدس که نمودار مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جانفشانی دلاورانه در پای پرچم برافراشته اسلام و قرآن است را به ساحت مقدس حضرت بقیة ا… الاعظم (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت ا… العظمی خامنه ای (مد ظله العالی) و تمامی دلاورمردان و زنان تبریک عرض می نمایم.

……

شهدای دفاع مقدس نمونه بارز شجاعت و مردانگی هستند. آنها شجاعت را معنا می کنند و در پی آن با کار دلیرانه ای که کردند به دیگران درس آزادگی می دهند. گاهی قلبم به من می گوید اگر آن زمان بود، اگر تو در آن زمان بودی آیا حاضر میشدی شجاعتی مانند آنها به خرج دهی؟ آیا حاضر میشدی جانت را در راه میهنت بدهی؟ آیا درونت آنقدر عشق بود که این عشق فراتر از جانت شود و به پای آن برای کشورت بجنگی و جان دهی؟

متن تبریک هفته دفاع مقدس (رسمی و ادبی) +عکس نوشته

در وجودم عشقی نسبت به شهدای دفاع مقدس لبریز است که نمی دانم آن را چگونه ابراز کنم. گاهی به خود می گویم فریاد بزنم، فریاد بزنم تا بتوانم این عشق را بروز دهم اما بعد که به خوبی با خود می اندیشم می بینم این جبرانی برای کارهای آنها نیست. آنها از خود گذشتند تا کشور حفظ شود، تا ارزش های کشور خدشه دار نشود حال اگر من بخواهم عشقم را به آنها بروز دهم، من هم باید به پای ارزش های کشوم بمانم و برای آنها اهمیت قائل شوم. حس میکنم این بزرگترین کاری است که می توانم در حق شهدای دفاع مقدس انجام دهم.

……

شهید است که مصداق شیدایی است. (شین) او شوق وصال را می‌نماید و (حاء) او حریم وصل را نمایان است و (یاء) او یار را تجلی می‌کند (دال) او هم دلالت بر حق بودنش است…

متن تبریک هفته دفاع مقدس (رسمی و ادبی) +عکس نوشته

هر چه امروز کشور ما دارد و هرچه در آینده به دست بیاورد به برکت خون این جوانان شهید است.

♦♦♦

امروزه زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *