متن سوزناک ضربت خوردن حضرت علی علیه سلام و شب قدر +استوری

100 متن سوزناک ضربت خوردن حضرت علی علیه السلام و شب قدر +استوری

100 متن ضربت خوردن حضرت علی علیه سلام و شب قدر با استوری و عکس نوشته برای اینستاگرام و پروفایل را در این صفحه مشاهده نمایید.

 متن سوزناک ضربت خوردن حضرت علی علیه سلام و شب قدر +استوری

متن ضربت خوردن حضرت علی علیه سلام

ضربت خوردن و زخمی شدن حضرت علی و شب قدر را به همراه مسلمانان به خصوص شیعیان تسلیت عرض میکنم التماس دعا….

……

ضربت بر سر شیر خدا ضربت بر روح مسلمانان بود لعنت بر کسانی که نمک خوردند و نمکدان شکستند 19 رمضان سالروز ضربت خوردن حضرت علی شیرخدا تسلیت باد.

 متن سوزناک ضربت خوردن حضرت علی علیه سلام و شب قدر +استوری

از همان زمان شهادت امام علی علیه السلام تا به همین امروز افراد جاهلی بوده اند که به عنوان دشمن اسلام بخواهند به این دین خدشه وارد کنند. از همان زمان تا به امروز می توانی دشمنان مختلفی را بیابی. عده ای آن زمان به سوی پیامبر و امام علی سنگ پرتاب میکردند و عده ای هم امروزه کاریکاتور میکشند و با این کار میخواهند به اسلام توهین کنند. آنها به شهادت می رسانند، آنها ظلم میکنند و با این کارها میخواهند اسلام را از یادها ببرند. روزی امام علی علیه السلام را به شهادت می رسانند و روزی هم امثال سلیمانی ها را اما شاید نمی دانند که با این کار فقط تیشه به ریشه خود می زنند چرا که ذات حقیقی شان برای مردم بیشتر رو می شود.

متن سوزناک ضربت حضرت علی علیه السلام

حس و حالم بد است، دوست دارم به آن زمان ها بروم، دوست دارم بدانم چطور، چگونه حاضر شدند امام علی علیه السلام که مانند پدری مهربان برای امت اسلام بود را به شهادت برسانند. وقتی که انسان های بزرگ را میبینی، عظمت شان تو را در بر میگیرد، انگار نوری در چهره دارند که آن نور به قلب تو هم می تابد و وجودت را سرشار از مهر و عاطفه می کند. دوست دارم به آن زمان ها بروم تا ببینم که چطور حاضر شدند این چهره نورانی را به شهادت برسانند، چطور دشمنان اسلام توانستند پدر امت اسلام، پدر تمام دنیا را به شهادت برسانند.

…..

این قلب شکسته، این قلب هوای مولایش حضرت امام علی علیه السلام را دارد. چگونه می توانم آرام گیرم و به گریه هایم پایان دهم وقتی که غم تمام وجودم را در بر گرفته؟ من اکنون زندانی غم شده ام، خودم میخواهم زندانی شوم آخر فکر میکنم اینگونه حق خویش را در برابر مولایم ادا کرده ام. من جز اشک ریختنی ساده و قدم گذاشتن در مسیر ایشان کاری از دستم بر نمی آید پس تا با تمام وجودم بر این کارها پایبندم. اکنون اشک میریزم و فردا در مسیر امام علی علیه السلام قدم می گذارم و دشمن بترسد از روزی که همه مسلمانان با هم در این مسیر قدم گذاشته و اسلام را پاینده تر از هر وقتش می کنند.

 متن سوزناک ضربت خوردن حضرت علی علیه سلام و شب قدر +استوری

سمت مقصد ، علی که حرکت کرد

ناگهان چشم اوبه در افتاد

در برایش چه روضه ای می خواند

یاد گیسوی شعله ور افتاد

**

شعله ها را کمی خنک تر کرد

اشک چشمان حیدر کرار

در هیاهوی روضه های در

نمکی هم به روضه زد دیوار

**

بعد مرغابیان داخل صحن

میخ در سد راه مولا شد

حرف میخ دری وسط آمد

در دل بوتراب غوغا شد

 متن سوزناک ضربت خوردن حضرت علی علیه سلام و شب قدر +استوری

قلب حیدر رها شد از کوفه

رفت سمت مدینه ی زهرا

تیزی میخ یکطرف ، وای از

داغی میخ وسینه ی زهرا

……

دیگر اسلام کسی به مانند علی علیه السلام را به خود نخواهد دید، پیشرو و مولایمان امام علی علیه السلام همان نور هدایت بودند که با وجودشان انسان ها مسیر را شناختند و در آن قدم گذاشتند. سهم ایشان از تمام زحماتی که کشیدند ضربه ای بر فرق سرشان شد، سهمی که دشمنان برای او در نظر گرفته بودند. دشمنان با این کار نور هدایت را از اسلام گرفتند اما گویی نمی دانستند که پرتوهای نور دیگری هستند که مسیر را روشن نگه میدارند. ممکن است به روشنی علی نباشند اما در آن حدی هستند که با این نور قدم در مسیر خواسته های دشمنان نگذارند و مسیر حق را از باطل بشناسند

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *