بیوگرافی و درگذشت متین قوسی فوتبالیست برنامه ستاره ساز بر اثر کرونا

ماجرای درگذشت متین قوسی فوتبالیست کرجی برنامه ستاره ساز بر اثر کرونا را به همراه تصاویر شخصی و فیلم  در ادامه در این صفحه از مجله شبونه بخونید.

ماجرای درگذشت متین قوسی فوتبالیست

به گزارش خبرگزاری ها  به نقل از همشری انلاین ستاره فوتبال کرج به علت ویروس کرونا جان خود را از دست داد.

او موفق شده بود با برنامه ستاره ساز استعداد بالای خود را در فوتبال نشان بدهد و خدادا عزیزی به بازی او علاقه بسیار زیادی داشت

وی سابقه بازی تیم ملی نوجوان و دانش اموزان کشورمان را در کارنامه ورزشی خود داشت

بیوگرافی و درگذشت متین قوسی فوتبالیست برنامه ستاره ساز بر اثر کرونا

متین قوسی جوان محبوب فوتبال کشور که در برنامه ستاره ساز نیز حضوز داشت خیلی زود از جامعه ورزشی خداحافظی کرد   فوت این جوان با استعدادکرجی سبب واکنش های بسیاری در فضای مجازی از سوی فوتبالیست های مطرح از جمله خداد عزیزی ، ادموند بزیک ، مجتبی جباری شد.

مجتبی جباری نوشت : بازیکن با اخلاق و مودب برنامه ستاره ساز براثر کرونا درگذشت برای من و تمام کسانی که در برنامه بودند  و مدتی را با متین جان  زندگی کردند این خبر بسیار  تکان دهنده و غیر قابل باور بود .

ازخداوند برای خانواده متین طلب صبر میکنم .

بیوگرافی و درگذشت متین قوسی فوتبالیست برنامه ستاره ساز بر اثر کرونا

عصر دیروز متأسفانه  خبر درگذشت یکی از چهره‌های جوان برنامه ستاره ساز به نام متین قوسی که از شهر کرج خود را در این برنامه مطرح کرده بود به علت ابتلا به ویروس کرونا خبرساز شد.

فوت او با واکنش های ستارگان فوتبال ایران  همراه بود .

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *