مجید جلالی کیست الان کجاست + بیوگرافی و عکس همسرش

مجید جلالی کیست الان کجاست + بیوگرافی و عکس همسرش

مجید جلالی کیست الان کجاست + بیوگرافی

مجید جلالی متولد ۱۵ شهریور ۱۳۳۵ ‏در تهران مربی و کارشناس فوتبال ایران است و  در حال حاضر دبیرکل کانون مربیان فوتبال ایران و مدرس بین‌المللی فیفا میباشد. او در دوران فوتبالش 33 بازی ملی و 8 گل زده دارد.

مجید جلالی در سال 1383 تیم پاس تهران را قهرمان لیگ برتر کرد.

جلالی، دوره‌های مربیگری را از ابتدایی‌ترین سطح تا بالاترین سطح که مدرک حرفه‌ای مربی‌گری می‌باشد.

مجید جلالی کیست الان کجاست + بیوگرافی و عکس همسرش

مربی با سابقه فوتبال ایران می‌گوید در مقاطع مختلفی این شانس را داشت که هدایت پرسپولیس، استقلال و تیم ملی را برعهده بگیرد اما برخی شریط اجازه این کار را نداد. او همچنین می‌گوید طرح مسائلی نظیر جادوگری برای ضربه زدن به وی است.

مجید جلالی درباره زندگی ورزشی خود به صحبت پرداخت. او در این گفت‌وگو به مرور خاطرات خود از فوتبال پرداخت و عنوان کرد برخی با طرح اتهاماتی نظیر جادوگری قصد ضربه زدن به او را داشتند. جلالی در این گفت‌وگو اشاره‌ای هم به دیدار هفته پایانی لیگ ششم که منجر به قهرمانی استقلال شد داشت و عنوان کرد زمانی که سرمربی فولاد بود، برخی به او پیشنهاد دادند برابر ذوب‌آهن شکست بخورد تا این تیم قهرمان لیگ ششم شود و در عوض فولاد در جام‌ حذفی برابر ذوب‌آهن به برتری برسد  و راهی فینال شود.

روز یکشنبه 6 شهریور 1384 تیم های صبا باتری و فولاد در برابر هم قرار گرفتند. این دیدار اولین مسابقه سوپرکاپ ایران بود که قرار شد همه ساله قبل از شروع لیگ و با رقابت تیم های قهرمان لیگ و جام حذفی برگزار شود. رقابتی که البته به حاشیه کشید و پس از آن هم هرگز برگزار نشد! این دیدار میهمانان ویژه‌ای نیز داشت: ناصر نوآموز، برانكو ایوانكوویچ سرمربی تیم ملی، فخرالدین داوود بگوویچ دستیار برانکو، مرتضی محصص، امیر قلعه‌نوعی مربی استقلال، مسعود اقبالی و محمد مایلی كهن و حتی آرش فرزین داماد علی پروین و مترجم پرسپولیس!

کتاب‌شناسی

فوتبال یک
گام اول (۱۳۷۹)
آنالیز جامع یورو ۲۰۰۸ (۱۳۸۷)
هنر حرفه‌ای (۱۳۹۰)

افتخارات دوران مربی‌گری

نایب قهرمانی لیگ فوتبال تهران به همراه تیم وحدت: ۱۹۸۵
نایب‌قهرمانی در جام ارتش‌های جهان به همراه تیم ارتش ایران: ۱۹۹۵
قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران ۸۳–۱۳۸۲ به همراه تیم پاس تهران
قهرمانی در جام حذفی فوتبال ایران ۸۴–۱۳۸۳ به همراه تیم صباباتری
قهرمانی در سوپر جام فوتبال ایران ۱۳۸۴ به همراه تیم صباباتری
مربی سال فوتبال ایران: ۱۳۸۳
مربی برتر ماه لیگ ایران: اکتبر ۲۰۱۷

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *