بیوگرافی مجید معظمی خواننده عصر جدید + اینستاگرام

بیوگرافی مجید معظمی خواننده عصر جدید + فیلم اجرا را به همراه جزئیات را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی مجید معظمی خواننده عصر جدید

مجید معظمی پسر نوجوان خوش صدایی بوده که علاقه زیادی به خوانندگی دارد.

بیوگرافی مجید معظمی خواننده عصر جدید + اینستاگرام

او از روستایی دور افتاده در استان کردستان به عصر جدید آمد و موفق شد که اجرای زیبایی را در این برنامه داشته باشد

این پسربچه می‌گوید که در کنار مدرسه به کار گچ کاری می پردازم و سعی می کنم که هزینه های تحصیل ام را دربیاورم و کمک حال پدر و مادرم باشم

او موفق شد در برنامه عصر جدید آهنگ بسیار زیبایی به نام دل من فقط به بودنت خوشه را اجرا کند و مورد استقبال تماشاگران داخل سالن قرار بگیرد و با او همخوانی کنند.

این پسربچه موفق شد که چهار چراغ سفید را از داوران مسابقه عصر جدید به دست آورد

همچنین ببینید:

بیوگرافی و فیلم آواز مبین درپور در عصر جدید (تربت جام) نوه استاد نورمحمد درپوربیوگرافی و فیلم آواز مبین درپور در عصر جدید

آریا عظیمی نژاد که به خواننده های شرکت کننده به سختی چراغ سفید می دهد اما به این پسربچه چراغ سفید داد و گفت که از تسلط بر اجرایش بسیار خوشم اومد و اینکه توانست تماشاگران داخل سالن را با خود در اجرا همراهی کند.

او هر چند که به فینال آمد اما نتوانست که به دور بعدی راه پیدا کند و باید مردم به او رای بدهند.

پیج اینستاگرام

در اینستاگرام پیجی از این پسر نوجوان یافت نشد. اگه شما از پیج اصلی او اطلاعی دارید در پایین صفحه قسمت دیدگاه آن را به ما معرفی کنید تا در این صفحه درج شود.

حضور در مرحله دوم عصر جدید

مجید معظمی موفق شد با رای مردمی در مرحله دوم عصر جدید حضور یابد و در این مرحله نیز آهنگ زیبایی را اجرا که با تشویق مردم رو به رو شد.

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

3 نظر

  1. @majidmoazami.originall

  2. داداش روستامون اصلا هم دور افتاده نیست!۶هزار نفر جمعیت داره!به همه چی هم دسترسی داریم!پشت کوهم نیستیم تا شعاع ۱۰۰کیلومتر دید داریم!!!

  3. سلام مجید جون خیلی خوب خوندی انشاالله بهت ری میدن نگران نباش دوست دارم واقعا صدای خیلی مشتی داری مواظب خودت باش خوب تمرین کن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *