بیوگرافی محمدرضا آرین همسر بهنوش بختیاری

بیوگرافی محمدرضا آرین همسر بهنوش بختیاری و ماجرای اشنایی و سوابق هنری او را در مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی محمدرضا آرین

وی از نویسنده های باسابقه و حرفه ای سینما و تلویزیون میباشد که بیشتر شهرت او به بهنوش بختیاری بازیگران مطرح میباشد.

او همسر بهنوش بختیاری بوده که در سال 1386 با یکدیگر ازدواج کردند و تا به حال زندگی زناشویی انها پایدار بوده است.

طبق گفته های خانم بختیاری عکس زیر همسرش نیست

بیوگرافی محمدرضا آرین همسر بهنوش بختیاری

به گفته خانم بختیاری از آقای محمدرضا آرین هیچگونه تصویری در شبکه های اجتماعی وجود ندارد  و او حتی با هنرمندان کشورمان تا به حال عکس یادگاری نگرفته است در نوع خود بسیار عجیب است!!

ماجرای ازدواج بهنوش بختیاری با محمدرضا ارین

تا به حال تصاویر زیادی منتسب به همسر بهنوش بختیاری در رسانه ها منتشر شده که خانم بختیاری همه آن ها را تکذیب کرده است و تاکید داشته که هیچ گونه عکسی از همسرش در فضای مجازی وجود ندارد.

بهنوش بختیاری طبق معمول باز هم به انتشار این عکس اشتباه از همسرش واکنش نشان داد و نوشت : متاسفانه در بعضی از سایتا ذکر شده که ایشون همسر من هستن..در صورتی که ایشون مدیر برنامه بنده آقای غفوری هستن که همیشه و همه جا همراه منن و از همسر بنده هیج عکسی در فضای مجازی وجود نداره..چون ایشون علاقه ای به این داستانا ندارن….

دهمین سالگرد ازدواج خانم بازیگر تیرماه سال 96 بود و علی رقم بارها و بارها تکرار باز هم بهنوش بختیاری برای هوادارانش نوشت: برای چندمین بار میگم که همسر بنده علاقه ای به انتشار عکسشون در فضای مجازی ندارن…..وگرنه برای من افتخاریه که صفحه ام با عکس ایشون مزین شود…

سوابق اقای محمدرضا آرین

آقای آرین به عنوان نویسنده در فیلم های کلاه قرمزی و سروناز و همچنین سریالهای چارخونه همکاری داشته است

حواشی طلاق

بهنوش بختیاری بازیگر در استوری اینستاگرامش متنی نوشت که برخی آن را به خبر جدایی بهنوش بختیاری از شوهرش محمدرضا آرین تعبیر کردند. ساعاتی بعد اما بهنوش بختیاری استوری قبلی را پاک کرد و در استوری جدیدی در اینستاگرام اعلام کرد از همسرش محمدرضا آرین جدا نشده است و از مردم خواست دیگران را قضاوت نکنند. بهنوش بختیاری در این سال‌ها و خصوصا در مجازی جنجال و دردسر کم نداشته است.

اگر اطلاعات و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده است در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا اینجا کلیک کنید و به مدیر سایت پیام بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.