بیوگرافی محمد دانشگر فوتبالیست (بازیکن استقلال) و همسرش +اینستاگرام

بیوگرافی محمد دانشگر فوتبالیست و همسرش +جنجال ها و حواشی و اینستاگرام

محمد دانشگر فوتبالیست و بازیکن فوتبال متولد 30 دی ماه 1372 در شهر برازجان واقع در استان بوشهر است که در حال حاضر در تیم سپاهان بازی میکند.

در ادامه بیوگرافی محمد دانشگر فوتبالیست و بازیکن استقلال +عکس و اینستاگرام او را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

محمد دانشگر از فوتبالیست های جنجالی کشورمان بوده که در استقلال بازی میکند و سالها در لیگ برتر کشورمان تجربه بازی داشته که بسیار پر حاشیه میباشد او را با شادی جالب بعد از گلش میشناسند که به صورتی لاتی راه میرود.

 

بیوگرافی محمد دانشگر فوتبالیست (بازیکن استقلال) و همسرش +اینستاگرامعکس محمد دانشگر در مطب دندان پزشک

یکی از فوتبالیست های حرفه ای کشورمان بوده که در حال حاضر در لیگ برتر کشورمان بازی میکند از استعدادهای آینده دار فوتبال ایران محسوب میشود.

بیوگرافی محمد دانشگر Mohammad Daneshgar

او در 30 دی ماه 1372 در شهر برازجان واقع در استان بوشهر میباشد که در حال حاضر عضو تیم استقلال تهران است که در پست دفاع وسط بازی میکند.

محمد دانشگر بازیکن استقلال | بیوگرافی محمد دانشگر فوتبالیست + عکس اینستاگرام

شروع فوتبال با بهمن بوشهر

او زمانی 17 سال سن داشت فوتبالش را در سال 1381 با تیم جوانان بهمن آغاز کرد و بعد از یک سال به تیم ایرانجوان بوشهر پیوست و موفق شد عملکرد قابل قبولی را از خود نشان بدهد و مورد توجه قرار بگیرد.

آکادمی افشین پیروانی

در سال 1383 به آکادمی افشین پیروانی رفته و در انجا توانست تجربه بسیار خوبی را به دست اورد و دانش فوتبالی خود را به صورت عملی افزایش دهد.

محمد دانشگر سپس به اکادمی ولیعصر شیراز رفته و به مدت 7 سال در این آکادمی حضور داشت و توانست کلاس فوتبالی خود را بالا ببرد این اکادمی اموزه های زیادی به این بازیکن اموخت و او را همانند یک فوتبالیست تراز اول پرورش داد.

محمد دانشگر بازیکن استقلال | بیوگرافی محمد دانشگر فوتبالیست + عکس اینستاگرام

حضور محمد دانشگر در فجر سپاسی

در سال 1390 تیم جوانان فجر سپاسی شیراز وی را به خدمت گرفت و به مدت سه سال در این تیم بازی کرد.

حضورش در تیم جوانان فجرسپاسی توجه سرمربی تی بزرگسالان این تیم را به خود جلب کرد و از او برای حضور در تیم بزرگسالان فجرسپاسی دعوت کرد که در نهایت در سال 1392 تجربه بازی در لیگ دسته اول را کسب کرد.

محمد دانشگر بازیکن استقلال | بیوگرافی محمد دانشگر فوتبالیست + عکس اینستاگرام

بازی در تیم نفت

در سال 1395 علیرضا منصوریان سرربی وقت تیم نفت تهران او را به عضویت این باشگاه گرفت تا تجربه بازی در لیگ برتر را کسب کند و با اینکه پست دفاع وظیفه گلزنی ندارد یک گل را هم به ثمر برساند.

محمد دانشگر بازیکن استقلال | بیوگرافی و عکس محمد دانشگر فوتبالیست

درخشش در سایپا

وی در سال 1396 به تیم سایپا به سرمربیگری علی دایی رفت و یک سال برای این تیم بازی کرد.

بازی های بسیار خوب او در خط دفاعی تیم سایپا باعث شد که اعتماد علی دایی به وی زیاد شده و از او به عنوان یک بازکن فیکس استفاده کند.

او موفق شد با تیم سایپا تجربه چهارمی لیگ برتر را کسب کند.

محمد دانشگر مدافع استقلال

در سال 1397 تیم استقلال تهران او  محمد دانشگر را به خدمت گرفت و در خردادماه 1397 با قرادادی 2 ساله به این تیم پرطرفدار پایتخت پیوست.

او اولین گل خود برای استقلال را در دیدار استقلال و سایپا به ثمر رساند که استقلال آن بازی را با نتیجه ۲-۱ پیروز شد.

او اولین گل آسیایی خود را در دیدار استقلال و العین به ثمر رساند که بازیکنان استقلال آن بازی را در خانه حریف ۲-۱ با پیروزی به رختکن رفتند.

محمد دانشگر برای پروفایل

بازیهای ملی محمد دانشگر

این بازیکن تجربه بازی در رده های سنی مختلف تیم ملی ایران را نیز در کارنامه خود دارد

او در تیم زیر 17 سال ایران بازی کرده و در تیم ملی جوانان ایران 6 بار به میدان رفته است.

این بازیکن همچنین در تیم امید ایران 12 بار بازی کرده و 2 گل را هم به ثمر رسانده است.

پیج اینستاگرام

در اینستاگرام پیج های متعددی با نام ایشان وجود دارد که مشخص نیست کدام یک از آنها پیج اصلی محمد دانشگر میباشد

اگر شما از پیج اصلی ایشان در اینستاگرام اطلاعاتی دارید آن را در قسمت دیدگاه های پایین همین صفحه به ما اطلاع دهید تا مورد بررسی قرار بگیرد.

محمد دانشگر بازیکن استقلال | بیوگرافی محمد دانشگر فوتبالیست + عکس اینستاگرام

در قسمت مچ پایم، استخوان نیست آهن است!

مصدومیت مچ پای من خیلی قدیمی است و در دوران تیم ملی امید پایم دچار شکستگی شد و 9 ماه دوره درمانی داشتم؛ در دیدار با پیکان هم مچ پای من پیچید و چون در پای من در آن قسمت به جای استخوان آهن (پلاتین) است، مصدوم شدم و در اواسط بازی از زمین خارج شدم. بعد از آن هم که مشکلات پیش آمد و یک هفته‌ای دور از تمرین بودم، راستش کسی هم احوالم را نپرسید و خانه بودم.

بیوگرافی محمد دانشگر فوتبالیست (بازیکن استقلال) و همسرش +اینستاگرام

خودم البته هر روز به تمرین وزنه می‌رفتم و پایم را قوی کردم و در تست هم شرکت کردم که همه پزشکان گفتند باید یک تا دو هفته استراحت کنید؛ چهار ساعت قبل از عرق‌گیری تیم به هتل رفتم و به سرم زد که برای استقلال بازی کنم.

آرزوی بچگی‌ام گلزنی در دربی بود

آرزوی بچگی من گلزنی در دربی است؛ دیشب که با خانواده‌ام صحبت می‌کردم حرف خوبی مطرح شد. پنج سال قبل که استقلال می‌برد، من و برادرانم با موتور به خیابان می‌رفتیم و شاد بودیم اما الان من توانستیم باعث شوم که هواداران استقلال خوشحال شوند و مقابل خانه‌ام بروند و تشویق کنند.

بیوگرافی و عکس لاتی راه رفتن محمد دانشگر فوتبالیست (بازیکن استقلال) بیوگرافی و عکس لاتی راه رفتن محمد دانشگر فوتبالیست (بازیکن استقلال)

گلزنی محمد دانشگر در دربی

در دورانی که حواشی پیش آمد، هم سید مهدی رحمتی به من زنگ زد، هم حنیف عمران زاده با من صحبت کرد، آقای نیکبخت واحدی زنگ زدند و حتی در جمع خوانندگان سامان جلیلی صحبتی با من داشت؛ خیلی‌های دیگر هم بودند مثل آقای هادی طباطبایی که همگی آن‌ها به من گفتند معذرت خواهی کن و به سر تمرین تیم برو.

حتی همان‌روزی که می‌خواستم به هتل تیم برای بازی بروم، با سید مهدی (رحمتی) صحبت کردم که او گفت اگر می‌فهمی که می‌توانی بازی کنی برو بازی کن. سید گفت چون می‌فهمم پای تو درد می‌کند اما با این انگیزه‌ای که داری برو و بازی کن. حتی هم خونه‌هایم همگی گفتند برو بازی کن و من هم گفتم که می‌خواهم بروم بازی کنم تا بتوانم بار دیگر بلند شوم.

بیوگرافی و عکس محمد دانشگر فوتبالیست (بازیکن استقلال)

شادی های جنجالی بعد از گل

محمد دانشگر شادی های بعد از گل جنجالی دارد او در دربی پرسپولیس و استقلال حرکن منشوری انجام داد که با واکنش های تند پرسپولیسی ها همراه شد او همچنین زمانی که در سپاهان بازی میکرد باز هم در جام حذفی بعد از گل زدن به پرسپولیس حرکت منشوری کرد.

همچنین ببینید: فیلم کامل حرکت منشوری و غیر اخلاقی محمد دانشگر در بازی با پرسپولیس

بیوگرافی و عکس محمد دانشگر فوتبالیست (بازیکن استقلال) بیوگرافی و عکس محمد دانشگر فوتبالیست (بازیکن استقلال) بیوگرافی و عکس محمد دانشگر فوتبالیست (بازیکن استقلال) بیوگرافی و عکس محمد دانشگر فوتبالیست (بازیکن استقلال) بیوگرافی و عکس لاتی راه رفتن محمد دانشگر فوتبالیست (بازیکن استقلال) بیوگرافی و عکس لاتی راه رفتن محمد دانشگر فوتبالیست (بازیکن استقلال) بیوگرافی و عکس لاتی راه رفتن محمد دانشگر فوتبالیست (بازیکن استقلال)

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

یک نظر

  1. پسرخااص استقلال بمونی برامون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *