بیوگرافی بازیگر نقش مجید در سریال از سرنوشت “محمد معتضدی”

بیوگرافی بازیگر نقش مجید در سریال از سرنوشت “محمد معتضدی” به همراه سوابق هنری اش را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

فصل دوم سریال از سرنوشت به قسمت های حساس و جذاب خود رسیده است و آقای علیضا بذرافشان با فصل دوم این سریال توانسته جذابت سناریو را بیشتر از پیش کند.

بیوگرافی بازیگر نقش مجید در سریال از سرنوشت "محمد معتضدی"

حضور بازیگران جدید در فصل دوم از مهمترین ویژگی های آن میباشد حضور دارا حیایی و کیسان دیباج و هفاطیما بهارمست و مرضیه موسوی توانسته به جذاب این مجموعه بیافزاید.

یکی دیگر از این بازیگران آقای محمد معتضدی بوده که در نقش مجید بازی کرده است او که با برنامه خندوانه به عنوان کمدین حضور داشت توانست در سریال از سرنوشت نقش مهمی را بر عهده بگیرد و به خوبی از عهده آن براید.

محمد معتضدی بازیگر نقش مجید در سریال از سرنوشت در قالب کاراکتری ظاهر شده که عشق خوانندگی دارد اما به دلیل مشکلات مالی نتوانسته که به سراغ آرزوها و علایق خود برود و در یک کارگاه کوچک مشغول به کار شده که از شانس بدش این کارگاه هم ورشکست میشود اما او به همراه هاشم و سهراب تصمیم میگیرند که این کارگاه را دوباره رونق دهند.

بیوگرافی بازیگر نقش مجید در سریال از سرنوشت "محمد معتضدی"

بیوگرافی بازیگر نقش مجید در سریال از سرنوشت

سید محمد کمال معتضدی در ۱۲ اسفند ۱۳۶۱ در تهران به دنیا آمده و کمدین، گوینده و صدا پیشه کارتون و انیمشین اهل ایران است

بیوگرافی محمد معتضدی بازیگر نقش مجید در سریال از سرنوشت

معتضدی فعالیت هنری خود را با گویندگی و صداپیشگی از سال ۱۳۸۰ آغاز کرد

وی با دوبله آثاری چون کاراگاه گجت، سریال جیمی نوترون، ماجراهای دورا و بسیاری از آثار دیگر وارد عرصه دوبله شد و تاکنون آثار شاخص زیادی از جمله کارتون ها و انیمیشن های معروفی را دوبله کرده است.
این هنرمند بعد از فعالیت در این زمینه به عنوان مدیر دوبلاژ نیز کار کرده است

بیوگرافی بازیگر نقش مجید در سریال از سرنوشت "محمد معتضدی"

معتضدی در صداپیشگی آثاری چون باب اسفنجی
رالف خرابکار، دانشگاه هیولاها، یخ زده غارنشینان، اسمورف‌ها، هیولاها علیه بیگانگان و …. همکاری داشته است

از دیگر فعالیت‌های محمد دوبله زنده روی پرده سینما است.

بیوگرافی بازیگر نقش مجید در سریال از سرنوشت "محمد معتضدی" بیوگرافی بازیگر نقش مجید در سریال از سرنوشت "محمد معتضدی" بیوگرافی بازیگر نقش مجید در سریال از سرنوشت "محمد معتضدی" بیوگرافی بازیگر نقش مجید در سریال از سرنوشت "محمد معتضدی"

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف یا اصلاح شود. همچنین میتوانید در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر سایت در تلگرام: Webmaster_team@

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *