محمود مهرابی کیست بیوگرافی و جرم و ماجرای حکم اعدام

محمود مهرابی کیست بیوگرافی و جرم و ماجرای حکم اعدام

بیوگرافی محمود مهرابی

محمود مهرابی متولد دهه هفتاد به نقل از قوه قضاییه در اعتراضات سال 1401 در فضای مجازی به تبلیع علیه نظام و تشویق مردم به استفاده از سلاح کرده است

به گفته قوه قضاییه این پسر جوان همچنین مردم را تشویق به تخریب اموال عمومی و کشتن پلیس کرده است.

در اردیبهشت 1403 محمود مهرابی به اعدام محکوم شده است که قابل فرجام خواهی است و به احتمال زیاد در دیوان عالی کشور این حکم نقض و کاهش پیدا خواهد کرد.

محمود مهرابی کیست

محمود مهرابی در سال 1401 به دنبال اعتراضاتی که در کشور برگزار شده بود به گفته قوه قضاییه در شبکه های اجتماعی سعی کرده معترضان را به استفاده از سلاح دعوت کند و آموزش استفاده از صلاح را منتشر کرده است از سوی دیگر به تبلیغ علیه نظام پرداخته است. همچنین متهم مورد اشاره دارای ۵۲ شاکی خصوصی است که به دلیل نشر اکاذیب، از وی شکایت کرده‌اند.

حکم اعدام

رسانه‌های ضد انقلاب مدعی شدند فردی به نام محمود مهرابی به دلیل فعالیت در فضای مجازی به اعدام محکوم شده است اما این فرد دارای عناوین اتهامی متعدد است.

مرکز رسانه قوه قضائیه اعلام کرد: در روز‌های اخیر رسانه‌های ضد انقلاب مدعی شدند فردی به نام محمود مهرابی به دلیل فعالیت در فضای مجازی به اعدام محکوم شده است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *