تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۱ آذر ۱۴۰۲ مشخص شد

تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۱ آذر ۱۴۰۲ مشخص شد

وضعیت تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه 1 آبان 1402 به علت بارندگی و آبگرفتگی معابر و سیل یکم آذر تهران و البرز و کرج ، مشهد، خوزستان ، اهواز ، اصفهان ، بندرعباس ، سیستان و بلوچستان و زابل ، آبادان، همدان ، اراک ، ایلام ، شیراز ، سمنان ، هرمزگان ، کرمان ، کرمانشاه ، یزد ، بندر گناوه، قم ، لرستان ، قزوین ، زنجان ، شیروان ، بروجرد ، بجنورد ، بیرجند ،نیشابور ، قصرشیرین ، زاهدان ، تبریز ، ارومیه ، چهارمحال بختیاری ، یاسوج ، بوشهر ، آمل ، بابل ، رشت ، مازندران ، ساری ، گیلان ، گرگان ، قشم ،کردستان ، سنندج ، سقز و دیواندره ، مهاباد ، خرم آباد، اردبیل ، کاشمر ، ازنا ، الگودرز ، کوهدشت ، دورود ، هشتگرد ، آبیک ، تاکستان ، دزفول ، خرمشهر ، اندیمشک ، ماهشهر ، بهبهان ، هویزه ، مهران ،سوسنگرد، دماوند و فیروزکوه را در این صفحه به آن میپردازیم.

آیا مدارس فردا چهارشنبه 1 آبان تعطیل است؟

با توجه به بارندگی های شدید امروز احتمال تعطیلی مدارس فردا بسیار زیاد است و تا لحظاتی دیگر مشخص میشود که کدام یک از شهرها تعطیل است.

تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۱ آذر ۱۴۰۲ مشخص شد

بارندگی ها امروز در خوزستان ، اصفهان ، مشهد ، بندرعباس  و تهران و کرج به شدت زیاد بوده و باعث آبگرفتگی معابر شده است و باید ببینیم آیا مسئولین مربوطه به علت این مشکلات مدارس را تعطیل خواهد کرد یا خیر که به احتمال زیادی تعطیل خواهد بود و باید تا ساعاتی دیگر صبر کنید.

اماده باش در تهران برای بارندگی ها

شهرداران مناطق مختلف به ویژه مناطق شمالی تهران به استقبال بارندگی امروز رفتند و برای جلوگیری از مشکلات احتمالی آب گرفتگی در حالت آماده باش قرار گرفتند.

حمید جوانی شهردار منطقه ۳ در گفتگو با همشهری آنلاین گفت: تمام همکاران ما در روزهایی که بارندگی پیش بینی می‌شود،‌ در حالت آماده باش کامل هستند و حضور ۲۴ ساعته به صورت شیفت‌بندی در نواحی دارند. پیش بینی ادوات و تجهیزات لازم برای جلوگیری از آبگرفتگی و مشکلات ناشی از بارش برف را داریم. سازمان مدیریت پسماند نیز با در اختیار قرار دادن ماشین آلات و تجهیزات لازم را در اختیار منطقه قرار داده است تا آمادگی لازم را داشته باشیم.

آبگرفتگی معابر در خوزستان

به گزارش ایرنا به نقل از اداره کل هواشناسی خوزستان محمد سبزه زاری بیان کرد: میزان بارش در اندیمشک ۵۴.۱، دزفول ۴۸.۵، کشاورزی اهواز ۳۲.۷، اهواز ۳۱.۲، شوشتر ۲۸.۹، بستان ۲۵.۸، مسجدسلیمان ۲۲.۸، لالی ۲۰.۱، امیدیه ۱۸.۵، گتوند ۱۸.۱، ایذه ۱۷.۸، ماهشهر ۱۶.۵، هندیجان ۱۵.۹، آغاجاری ۱۲.۶، بهبهان ۱۱.۱، آبادان ۴.۹، شادگان ۴.۲، رامهرمز ۳.۶ و دزپارت سه میلیمتر گزارش شده است

وی افزود: بارش باران از اواسط وقت دیروز  در استان آغاز شد و تا اواسط روز سه شنبه ادامه دارد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *