(تصاویر) مراسم چهلم ماهچهره خلیلی در تهران و لندن ++عکس

(تصاویر) مراسم چهلم ماهچهره خلیلی در تهران و لندن را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

(تصاویر) مراسم چهلم ماهچهره خلیلی

بعد از گذشت 40 روز از درگذشت ماهچهره خلیلی بازیگر فقید سینما و تلویزیون کشورمان امروز مراسم چهلم این بازیگر در تهران و همچنین در لندن برگزار شد که در تهران بازیگران زیادی در این مراسم حضور پیدا کردند.

(تصاویر) مراسم چهلم ماهچهره خلیلی در تهران و لندن ++عکس

حضور هنرمندان معروف در این مراسم باعث شد که مورد توجه عکاسان و خبرنگاران قرار بگیرد

امیر علی دانایی با بیان اینکه که «انتظار داشتم چهره های شناخته شده تر بیشتری را در این مراسم ببینم» سخنانش را شروع و یادآوری کرد که اولین تجربه جدی بازیگری اش در «کلاه پهلوی» روبه روی ماه چهره خلیلی بوده است.

دانایی سپس از صفات برجسته ماه چهره خلیلی گفت و توانایی او در بازیگری و اینکه به جایگاه واقعیش در دنیای بازیگری نرسید. هنرمندی بی حاشیه، شو

(تصاویر) مراسم چهلم ماهچهره خلیلی در تهران و لندن

نوید دری  از حضور پر رنگ ماه چهره خلیلی در روند تولید «کلاه پهلوی» گفت و اینکه در سرمای پاریس وقتی تاریخ ویزایش به اتمام می رسد و مجبور می شود به ایران بازگردد، ماه چهره خلیلی با اینکه کارش به پایان رسیده بوده و می توانسته به لندن برگردد، در پاریس می ماند و جای خالی نوید دری را پر می کند و دستیاری می کند. نوید دری در حال گفتن این خاطره بغض در گلو داشت و در آخر اشکش جاری شد.ندان و بامعرفت که نتوانست حقش را از این سینما بگیرد.

(تصاویر) مراسم چهلم ماهچهره خلیلی در تهران و لندن

(تصاویر) مراسم چهلم ماهچهره خلیلی در تهران و لندن

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین هر صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف و اصلاح شود و یا در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *