زمان و ساعت پخش مسابقات یک چهارم نهایی جام جهانی 2022 قطر فوتبال

زمان و ساعت پخش مسابقات یک چهارم نهایی جام جهانی 2022 قطر فوتبال

زمان و ساعت پخش مسابقات یک چهارم نهایی جام جهانی 2022 قطر همراه جزئیات مسابقات فوتبال یک چهارم نهایی جام جهانی را در این صفحه ببینید.

مسابقات جام جهانی به مرحله یک چهارم نهایی رسید و تیم های یک چهارم نهایی مشخص شدند در بین تیم ها شاید مراکش برای کارشناسان فوتبال عجیب به نظر برسد که توانسته تا یک چهارم نهایی بالا بیاید و اسپانیا را در یک هشتم نهایی شکست بدهد.

جدول و زمان پخش مسابقات یک چهارم نهایی جام جهانی

زمان و ساعت پخش مسابقات یک چهارم نهایی جام جهانی 2022 قطر فوتبال

آرژانتین

آرژانتین در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف هلند خواهد رفت، تیمی که با عملکردی خوب وارد مسابقات شد و هنوز شکست نخورده است. آرژانتین در بازی اول خود مقابل عربستان شکست خورد اما سه بازی بعدی را برد.

کرواسی

کرواسی فینالیست جام جهانی 2018 هرگز خسته نمی شوند. آنها روز دوشنبه در ضربات پنالتی ژاپن را شکست دادند و به مرحله یک چهارم نهایی رسیدند و در آنجا به مصاف برزیل خواهند رفت.

کرواسی در این جام جهانی تنها یک برد در زمان عادی مقابل کانادا کسب کرده است.

هلند

هلند پس از غلبه بر ایالات متحده با روحیه در یک برد بی معنی 3-1 پیشرفت کرد. تیم آمریکای شمالی مالکیت توپ را در اختیار داشت و شوت های بیشتری را به سمت دروازه ثبت کرد، اما دفاع هلند که توسط ویرجیل فن دایک از لیورپول مدیریت می شد، به راحتی با تهدید هجومی مقابله کرد.

یکی دیگر از محبوبیت های قهرمانی این مسابقات، فرانسه بود که انتظارات را برآورده کرد و لهستان را 3-1 شکست داد و به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد.

برزیل

برزیل با پیروزی قاطع 4-1 مقابل کره جنوبی به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد و تمامی گل های خود را در 36 دقیقه ابتدایی بازی به ثمر رساند. آنها روز جمعه ساعت 18 (15:00 به وقت گرینویچ) در اولین بازی مرحله یک چهارم نهایی به مصاف کرواسی می روند.

سلکائو پنج بار مدعی قهرمانی در جام جهانی شده است و پیش از مسابقات قهرمانی برای کسب ششمین عنوان قهرمانی رکورددار است.

انگلیس

انگلیس با برتری 3-0 مقابل سنگال قهرمان آفریقا راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. سه شیرها قرار است روز شنبه به مصاف قهرمان فعلی فرانسه بروند.

انگلیس در سال 1966 قهرمان جام جهانی شد و در سال 2018 چهارم شد.

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *