دانلود کامل مسابقه صداتو قسمت ۱۲ دوازدهم 12 (محسن کیایی)

دانلود کامل صداتو قسمت ۱۲ دوازدهم 12 قسمت آخر و پایانی

دانلود کامل مسابقه صداتو قسمت ۱۲ دوازدهم 12 (محسن کیایی)

قسمت 12 و آخر مسابقه صداتو منتشر شد برنامه هیجان انگیز و معمایی که به حضور چهار چهره سینمایی و موسیقی و اجرای محسن کیایی توانسته نسبت به سایر برنامه های شبکه نمایش خانگی متمایز شود و گوی سبقت را از انها برباید.

برنامه صداتو خیلی زود توانسته علاقمندان خاص خود را به دست آورد یکی از مهمترین نکات این برنامه اجرای محسن کیایی است که به عنوان یکی از محبوب ترین ستاره های سینما شناخته میشود.

لینک های دانلود مسابقه صداتو قسمت آخر

دانلود قسمت 12 برنامه صداتو

همچنین حضور چهار نفر از سلبریتی ها به عنوان یاور یا هلپر (کمک دهنده) از جمله شبنم مقدمی ، امیرمهدی ژوله ، محمد بحرانی و محسن شریفیان باعث شد جذابیت این برنامه بیشتر شود.

اگر دنبال کننده برنامه صدانو هستید پیشنهاد میکنیم که این برنامه را از دست ندهید و قسمت 12 صداتو ر در این صفحه دانلود و یا رایگان تماشا کنید.

در مسابقه صداتو تعدادی افراد با شکل و شمایل مختلف حضور پیدا میکنند که یک از آنها خواننده است و شرکت کننده باید حدس بزند کدام یک از انها خواننده است برای این منظور می‌تواند از مشاوره‌های هلپرها استفاده کنند.

حامد جوادزاده، تهیه کننده، کارگردان و مستندسازی پروژه (فیلمبردار پشت صحنه) سینما و تلویزیون، در آثاری همچون برنامه تلویزیونی «زابیواکا» فعالیت داشته است. .شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی حامد جوادزاده فعالیت در برنامه زابیواکا بوده است.

این اولین بار است چنین مسابقه ای در ایران ساخته میشود و جدابیت بسیار زیادی دارد که میتواند برای مردم هیجان انگیز باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *