علت مسدود شدن بخش املاک دیوار و شیپور آیا فیلتر میشوند؟

علت مسدود شدن بخش املاک دیوار و شیپور آیا فیلتر میشوند؟

«ابوالفضل نوروزی» با اشاره به پخش آگهی های ملک در دیوار و شیپور گفت: برخی از دلالان از این مرحله استفاده می کنند و اموالی را که اصلا وجود ندارد در این پاتفرم ها تبلیغ می کنند.

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن اظهار داشت با توجه به مصوبه شورای عالی مسکن برای انتشار آگهی در سکو‌های اینترنتی، باید احراز هویت مالک و کد پستی انجام شود. به عقیده او، این عمل به‌صورت گسترده و با هماهنگی دلالان برای قیمت‌سازی انجام می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه املاکی که قرار است آگهی شوند باید در دامنه اصیل و سامانه املاک باشد، تاکید کرد: در صورت عدم انجام این سهم از سود خالص این پلتفرم ها تا یک هفته دیگر، بخش وقف اصیل آنها مسدود خواهد شد.

پلتفرم شیپور در بخش احراز هویت خود کد ملی و کد پستی را درج کرده که تاکنون پرکردن این بخش برای مخاطبان به‌صورت اختیاری بوده است.

وی با بیان این‌که این کار به صورت گسترده و با هماهنگی دلالان برای قیمت‌سازی انجام می‌شود، افزود: با توجه به مصوبه شورای عالی مسکن برای انتشار آگهی در سکو‌های اینترنتی باید احراز هویت مالک و کد پستی انجام شود.

وی با تاکید بر این‌که املاکی که قرار است آگهی شود باید در سامانه املاک و اسکان باشند، تاکید کرد:‌ اگر این سکو‌ها تا هفته آینده این بخش وب‌سرویس را انجام ندهند، بخش املاک آن‌ها با مجوز شورای امنیت و دستگاه‌های امنیتی مسدود خواهد شد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *