بیوگرافی منصوره خجسته باقرزاده همسر رهبر انقلاب +عکس

بیوگرافی منصوره خجسته باقرزاده همسر رهبر انقلاب +عکس و جزئیات را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی منصوره خجسته باقرزاده همسر رهبر انقلاب

ایشان متولد 1326 در شهر مشهد میباشد.

پدر وی، محمداسماعیل خجسته باقرزاده از کاسبان مشهد بود.

او توسط خدیجه میردامادی، مادر رهبر انقلاب (علی خامنه‌ای) معرفی شد و در پاییز ۱۳۴۳ در ۱۷ سالگی توسط سید محمدهادی میلانی به عقد رهبر درآمد.

بیوگرافی منصوره خجسته باقرزاده همسر رهبر انقلاب +عکس

فرزندان

حاصل ازدواج آن‌ها، ۴ پسر و ۲ دختر است. فرزندان وی سید مجتبی (متولد ۱۳۴۸) سید مسعود(متولد ۱۳۵۳) سید میثم(متولد ۱۳۵۷) سیده بشری (متولد۱۳۵۹) سیده هدی (متولد ۱۳۶۰) هستند.

بیوگرافی منصوره خجسته باقرزاده همسر رهبر انقلاب +عکس

طعم دستپخت منصوره خجسته باقرزاده همسر رهبر انقلاب

صفحه مجازی ریحانه پنجمین قسمت از روایت تاریخی همراهی همسر مکرمه‌ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در طول سالیان مبارزه با رژیم ستمشاهی را منتشر کرد.

در آستانه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، صفحه مجازی ریحانه وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌اللّه خامنه‌ای، قصد دارد روایت هایی تاریخی از همراهی همسر مکرمه‌ رهبر معظم انقلاب در طول سالیان مبارزه با رژیم ستمشاهی را منتشر کند.

بیوگرافی منصوره خجسته باقرزاده همسر رهبر انقلاب +عکس

ریحانه در پنجمین قسمت از این روایت خواندنی به طعم دستپخت همسر رهبر انقلاب در زندان چهارم پرداخته است. در متن کامل این پست آمده است:

«روایت‌هایی تاریخی از همراهی همسر مکرمه‌ی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در طول سالیان مبارزه با رژیم ستمشاهی

دهم آبان ۱۳۴۹، اول ماه مبارک بود و او برای چهارمین بار زندانی شده بود. هر چند روزه‌داری برایش سخت بود،، اما به سراغ گرسنگی و تشنگی رفت. اذان مغرب روز اول از راه رسید و وقت افطار شد. هر چه منتظر ماند تا در سلولش باز شود و افطاری بدهند، خبری نشد. واقعیت آن است که در آن اردوگاه نظامی، حسابی برای رمضان باز نکرده بودند.

 

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *