فیلم کامل مهدی زنجیرانی فراهانی زندگی پس از زندگی قسمت 7 فصل ۵

فیلم کامل مهدی زنجیرانی فراهانی زندگی پس از زندگی قسمت ۷ فصل ۵

فیلم کامل مهدی زنجیرانی فراهانی زندگی پس از زندگی قسمت هفتم فصل ۵ را در این صفحه اماده کرده ایم.

بیوگرافی مهدی زنجیرانی فراهانی

مهدی زنجیرانی فراهانی کارمند اداره پست 46 ساله اهل روستایی در فراهان دارای دو فرزند به نام کیانا و کیمیا است او در یک حادثه به کما رفت و باعث شد عالم برزخ رفت.

در پاییز سال 1394 هنگام پخش کردن قبض کاغذی موبایل دچار ایست قلبی شد.

 زندگی پس از زندگی قسمت 7 فصل ۵

مجموعه زندگی پس از زندگی با اجرای عباس موزون یکی از ویژه‌برنامه‌های ماه مبارک رمضان سیما است که هر روز به مدت یک ساعت در لحظات ملکوتی نزدیک به افطار از تلویزیون پخش می‌شود. این برنامه به بیان تجربیات مرگ موقت افرادی می‌پردازد که در شرایط مرگ کلینیکی و یا خروج موقت روح از جسم قرار گرفته‌اند.

از لینک زیر به طور آنلاین در تلوبیون مشاهده نمایید:

https://telewebion.com/live/tv4?e=0xc0fa4f8

زندگی پس از زندگی در ایام ماه مبارک رمضان هرشب ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه چهار پخش می‌شود و تکرار آن نیز ساعت ۲۳:۴۰ همان روز و ۱۲ روز بعد پخش می‌شود.

فیلم کامل مهدی زنجیرانی فراهانی زندگی پس از زندگی قسمت 7 فصل ۵

اشتیاق دانستن درباره زندگی پس از مرگ، فصل مشترک ذهنیت همه آدم‌هاست؛ همه ما می‌خواهیم بدانیم که پس از این زندگی دنیوی، به کجا خواهیم رفت و چه سرنوشتی در انتظار ماست؟ این دقیقا همان جاذبه‌ای است که باعث می‌شود برنامه «زندگی پس از زندگی»، درصدر پرمخاطب‌ترین برنامه‌های افطار صداوسیما، در ماه مبارک رمضان قرار بگیرد، آن هم بی‌رقیب و با اختلاف؛ ۱۴ درصد کل مخاطبان تلویزیون، با رضایت ۹۰ درصـدی، این برنامه را در لحظات افطار دنبال می‌کنند؛ این را نظرسنجی سازمان صداوسیما معلوم کرده است.

همچنین ببینید

بیوگرافی فرهاد قائدفولادوند فیلم زندگی پس از زندگی 

بیوگرافی طیب پیشداد زندگی پس از زندگی کیست 

بیوگرافی حسین حاتمیان زندگی پس از زندگی کیست 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *