بیوگرافی مهرشاد سهیلی و مهرشاد سهیلی پسر کیست جوانترین فرمانده + اینستاگرام و ویکی پدیا
مهرشاد سهیلی متولد ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۳ در دزفول میباشد او در بهمن 1400 توسط وزارت اطلاعات دستگیر و به زندان رفت.

بیوگرافی مهرشاد سهیلی کیست از فرمانده جهادی تا زندان +پدر و مادر

مهرشاد سهیلی کیست و اهل کجاست

مهرشاد سهیلی متولد ۲۶ اردیبهشت سال ۱۳۸۳ در دزفول است پدر و مادرش دامدار و کشاورز هستند.

بسیاری از رسانه های رسمی ایران ابتدا او را به عنوان جوان ترین فرمانده قرارگاه‌ جهادی معرفی میکردند تا اینکه بعد از مدتی خبری در همین رسانه ها منتشر شد مبنی بر سوءاستفاده مهرشاد سهیلی از “عناوین لشکری” و همچنین ابهام در جمع اوری کمک های مردمی که توسط مأموران وزارت اطلاعات ایران بازداشت و روانه زندان شد.

او در دادگاه ویژه اطفال قم با اتهاماتی از جمله تحصیل مال نامشروع و جعل سند محاکمه و به سه سال نگهداری در کانون اصلاح و تربیت محکوم شد.

بیوگرافی مهرشاد سهیلی و همسرش کیست جوانترین فرمانده +عکس و اینستاگرام و ویکی پدیا

بیوگرافی مهرشاد سهیلی

مهرشاد سهیلی در ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۳ در دزفول به دنیا امده است پدرش دامدار و کشاورز و مادرش خانه‌دار است. مادرش تیرانداز حرفه ای بوده و می‌توانسته یک نشانه کوچک را از فاصله دور تا برد موثر سلاح، مخصوصا کلاشینکف، مورد اصابت قرار دهد.

با کمک آقای احسانیان مدیر مدرسه، روحانی به مدرسه دعوت می‌کرد. می‌خواست روحانی شود اما خانواده مخالفت می‌کنند و می‌گویند کار فرهنگی کن. وارد حوزه شد و امتحان ورودی را در «سرابله» داده است و دوره تحصیلی‌اش را در ایلام گذرانده است.

بیوگرافی مهرشاد سهیلی کیست از فرمانده جهادی تا زندان +پدر و مادر

بسیاری از خبرگزاری ها تصاویری از این پسر جوان را که با مراجع تقلید دیدار داشته است منتشر کردند و از روحیه انقلابی او تقدیر نمودند اما بعد از گذشت چند ماه همان خبرگزاری ها اقدام به حذف همه خبرهای مربوط به مهرشاد سهیلی نمودند و به او حمله کردند مهرشاد بدون شک یکی از چهره های پرنفوذ بوده که توانست با مراجع تقلید کشور دیدار داشته باشد.

بدون شک این روزها شما هم نام مهرشاد سهیلی را در پیج ها و رسانه های خبری دیده اید پسر 17 ساله ای که شهرت زیادی به دست اورد هاست و خبر دستگیری او مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است و بسیاری کنجکاو شده اند بدانند او چه سمتی در سپاه داشته است!

مهرشاد سهیلی یکی از چهره‌های جوان و جنجالی این روزهای فضای مجازی بوده که با سن کمی که دارد توانسته یک چهره جنجالی تبدیل شود.

حواشی

مهرشاد سهیلی امروزه به یک چهره جنجالی تبدیل شده است و در شبکه‌های اجتماعی به خصوص توئیتر نامش به ترند تبدیل شده و همه جا از او صحبت میکنند.

او یک نوجوان به ظاهر حزب‌اللهی بوده که یک شبه معروف شده است و با بسیاری از چهره های بزرگ روحانیت دیدار کرده است.

بیوگرافی مهرشاد سهیلی و همسرش کیست جوانترین فرمانده +عکس و اینستاگرام و ویکی پدیا

اگر نام او را در گوگل سرچ کنید بسیاری از خبرگزاری‌های رسمی کشورمان درباره او گزارش تهیه کرده و تصاویر و مصاحبه هایش موجود است که با مقامات سیاسی و مذهبی کشورمان دیدار کرده است

حالا بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی برایشان سال به وجود آمده که این پسر جوان کیست که اینقدر نفوذ دارد و مورد توجه قرار میگیرد

حمله روزنامه فرهیختگان

روزنامه فرهیختگان در 25 دی ماه با انتشار تصویر مهرشاد سهیلی در صفحه نخست خود علیه این پسر جوان اتهاماتی را وارد کرد. این مقاله بعد از گذشت ساعاتی بالافاصله در بسیاری از رسانه های کشور بازنشر شد تا جنجال جدیدی برای مهرشاد سهیلی به وجود آید.

این درحالی بود که این پسر جوان گفته بود از این روزنامه شکایت خواهم کرد. اما بعد از چند روز خبر رسیده که او توسط سربازان گمنام امام زمان دستگیر شده است.

بیوگرافی مهرشاد سهیلی کیست از فرمانده جهادی تا زندان +پدر و مادر

سهیلی عنوان کرد: من در منطقه‌‌ای فعالیت می‌کنم که بسیاری از خانواده‌ها ماه‌ها رنگ گوشت و میوه را به خود نمی‌بینند و گرفتار بحران تغذیه هستند و به دلیل همین شرایط من میخواهم صدای نسل خود در عرصه محرومیت‌زدایی باشم.

وی ادامه داد: با علما و مراجع معظم ملاقات کردم تا موضوع فقر زدایی از مناطق محروم را برایشان پر‌اهمیت کنم همان کاری که گرتا تونبرگ سوئدی در موضوع محیط زیست انجام می‌دهد. همچنین، همه فعالیت‌های گروه ما شفاف و پاک بوده و اگر امسال این افراد سندی علیه من داشتند حتما به قوه قضاییه مراجعه می‌کردند.

سهیلی در پایان خاطر نشان کرد: برای تخریب من از طرف بنده نامه‌ای به رهبری جعل کردند و شماره موبایل شخصی مرا نیز زیر امضایم قرار دادند.

بیوگرافی مهرشاد سهیلی کیست از فرمانده جهادی تا زندان +پدر و مادر

علت بازداشت مهرشاد سهیلی

رئیس حوزه قضایی بخش موسیان و دشت عباس گفت: «مهرشاد سهیلی» بازداشت شده است.

عین الله نیازی فر اظهار کرد: در راستای نیابت قضائی صادره از استان قم مهرشاد سهیلی بازداشت شده است.

وی تصریح کرد: در راستای نیابت قضائی دستگاه قضائی استان قم و با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) صبح امروز مهرشاد سهیلی بازداشت و با قرار قانونی روانه زندان شده است.

وی اظهار داشت: این حوزه قضائی مجری اجرای دستور نیابت قضائی بوده و از محتوای پرونده متهم بازداشت شده مطلع نیست.

بیوگرافی مهرشاد سهیلی کیست از فرمانده جهادی تا زندان +پدر و مادر

خبرگزاری فارس نوشت: تا کنون با اشخاصی که علاقه به خبرساز شدن دارند مواجه شده‌اید؟ خصوصیات خیلی خاصی ندارند

فقط دوست دارند با اقدامات خاص، مورد توجه قرار بگیرند و به فعالیدر رسانه ها منعکس شود.

یکی دیگر از اقدامات برای جلب توجه قرار گرفتن، عنوان سازی های عجیب است مثل: «جوان‌ترین فرمانده قرارگاه…».

این به گونه است که اصلا مشخص نیست این واژه فرمانده جوان از چه کسی حکم گرفته. آیا از رویکرد جوان‌گرایی کشور در انتخاب مسئولین، فقط همینش را گرفته و با آن خودش را مطرح می‌کند؟!
دیده شدن در زمانه ما شاید کار چندان سختی هم نباشد. فقط یک مقدار رو می‌خواهد که با پوشیدن لباس‌های خاص، آرایش عجیب یا به‌کار بردن اصطلاحات بانمک و جذب فالوور در فضای مجازی سعی حاصل می‌شود.
البته افرادی هم هستند که دیده شدن را فقط در فضای مجازی دنبال نمی‌کنند، بلکه در فضای حقیقی هم در جست‌وجوی آن هستند و در کنار انتشار عکس‌های خود با سلبریتی‌ها و شخصیت‌های مهم می‌خواهند خود را در نگاه دیگران محبوب جلوه کنند. من با فلان شخصیت معروف، عکس دارم؛ پس آدم مهمی هستم!

بیوگرافی مهرشاد سهیلی کیست از فرمانده جهادی تا زندان +پدر و مادر

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

16 نظر

 1. خداکنه اینم چهارسال دیگه با یه اختلاس گنده سراز خارج درنیاره بشه امثال خاوری ها و،،، ماازاینا بازم داشتیم خدا بخیرکنه

 2. یه ایرانی

  بسیجی باشی، آتش به اختیار باشی، یه موکب هم بزنی چایی و از بلندگو نوحه پخش کنی ، خیلی زود، هنوز دبیرستان هم تمام نکرده، میشی فرمانده!!!!!
  نوجوان ها، یاد بگیرید، ایشان الان یه الگوی تمام عیار پیشرفته.
  راستی ریش و انگشتر چفیه فراموش نشود

  • جوان ایرانی

   لطفا به همه تهمت نزنید و جمع نبندید ، خیلی ها هم مخلصانه کارکردن و گمنام بودند و حتی گمنام هم برای ارمانهاشون جان دادند
   قلب آدم درد میگیره اینطوری میگین ، یادمون باشه در بین همه ی اقشار خوب و بد هست

 3. خوب یاد گرفته چطور تو ظاهر بسیجی و پایگاه و احساسات و نذر مردم برای خودش سفره پهن کنه…واقعا ذهن فعالی داره و خوب یا گرفته چطوری پول به جیب بزنه

 4. عمرو عاص هم چهره مذهبی داشت.خدا عاقبت ما را بخیر کند با این بچه هایی که شیطان را درس میدهند.

 5. مرد درختی به اسم مهدی نظری
  هم در ایلام هست برادر خوانده این سهیلی ای کاش خب نگاری در نوردش کاوش کند

 6. سر جدتون، فساد این ادم رو به پای تمام بچه هایی که دارن کار میکنند نذارید.خود من تو تمام این سالها یک ریال دریافتی نداشتم. بهترین ایام سال رو رفتیم برای کمک به مرمد.این ادم وضع مشخصه.بچه هایی که کار کردن تو این قبیل فعالیت ها، کم ندیدن مثل این ادم.یه عده هستند دور کار که اومدن فقط عکس و فیلم و گزارش تهیه کنن و حتی دست به کار هم‌ نمیزنن

 7. وقتی شما میتونید با ساختن یه در قابلمه به عنوان کرونایاب مستعان چند فرمانده رده بالای سپاه رو به خط کنید و کاری کنید که جلوی دوربین ذوق زده بشن دیگه شیره مالیدن سر مسئولین با کلید واژه هایی مثل خیریه ، مناطق محروم ، موکب ، تعزیه ، پویش شهید فلانی ، جهادی ، انقلابی ، حضرت آقا ، که دیگه کاری نداره

 8. نه‌وای‌انقلابیییییییههههههه‌‌هرکی‌‌کی‌حقشو‌میخواد‌میشه‌ضد‌انقلاب‌اما‌برا‌پاسدا‌رها‌وضیعت‌فرق‌میکنه

 9. ای بابا ازین آدمها کم نیستن همه جا تو همه ی مشاغل
  ی سفیر تو هند داریم ای وای ییییییییییییییی از دست حقه و نقاق و … این بی همه چیز
  برا حفظ و ارتقا مقام هممممه کلر میکنه
  همه سفرها و دیداررهایی که برا مقامات درست میکنه فقطططططط برا دیده شدن خودشه و ……

 10. فعلا قضاوت در خصوص ایشان زود است، دلیل دستگیری ایشون هنوز اعلام نشده

 11. این اصلا چوب دستی نمیتونه دستش بگیره چرا باید سپاه اینو به کار بگیره چرا مگه نمیگید ما اینیم ما اونیم کسایی که ایشون رو معرفی کردن نظامی نیستن نظامی‌گری بلد نیستن سیاست ندارن مگه به نظر من کسایی که ایشون رو آوردن سر کار مجرمن و باید جواب بدن بیت المال رو حرام میکنن

 12. خدایی باید بهش اسکارداد.با این سن کم چه فیلمی بازی کرده واسه همه مراجع تقلید و مسولین .چندسال یرهمه شیره مالیده بقول معروف سوراخ پیداکرده این بزرگ شه چی میشه .

 13. هیچی نمیگم فقط به عکسهاش و ظاهر سازیش دقت کنید….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *