مهسا قربانی کیست و اهل کجاست +بیوگرافی

مهسا قربانی کیست و اهل کجاست +بیوگرافی و عکس

مهسا قربانی کیست و اهل کجاست

مهسا قربانی داور بین المللی فوتبال است که از سال 1383 تا کنون در زمینه داوری فعالیت میکند و بیش از 15 سال تجربه قضاوت در فوتبال را دارد او به عنوان داور VAR دربی پرسپولیس و استقلال را در اسفند 1402 سوت میزند و به همین دلیل اولیت داور زن تاریخ فوتبال ایران است که چنین کاری را انجام داده است و نامش در تاریخ فوتبال ایران ثبت خواهد شد.

مهسا قربانی کیست و اهل کجاست +بیوگرافی

مهسا قربانی میگوید دانشجوی ارشد مدیریت بازاریابی ورزش هستم. علاقه من درس است.دلم می‌خواهد تا مقطع دکترا پیش بروم و تحصیلاتم را تکمیل کنم. مثل هر داور دیگری در افق رویاهایم قضاوت در جام‌جهانی را می‌بینم.این کار خیلی سختی است، ولی با توجه به توانایی‌هایی که در خودم می‌بینم و البته با توجه به تلاش و برنامه‌ریزی شدنی است.من همه چیز را بر پایه داوری گذاشته‌ام.

مهسا قربانی متولد سال ۱۳۶۸ است و در حال حاضر ۲۸ سال سن دارد و دانشجوی ارشد مدیریت بازاریابی ورزش است. او از سال ۲۰۰۵ داوری را با قضاوت در فوتسال شروع کرد و پس از دو سال هم وارد فوتبال شد. از همان سال اولی که وارد داوری فوتبال شد با توجه به فاکتورهای مختلف و متعدد برای رقابت‌های زیر ۱۴ سال آسیا اعزام شد. قربانی چهار سال متوالی برای این رقابت‌ها اعزام شد و در نهایت برای دوره‌ای به نام «چشم‌انداز آسیا» انتخاب شدم رفت.

مهسا قربانی کیست و اهل کجاست +بیوگرافی

کمیته داوران فدراسیون فوتبال در اندیشه چینش تیم داوری مسابقه دربی پایتخت است و از روز گذشته زمزمه انتخاب داور زن، مطرح شد. با توجه به دریافت لایسنس (VAR) توسط مهسا قربانی و مهناز ذکایی، این ۲ داور باتجربه فوتبال زنان ایران کاندیدای قضاوت در مسابقه داربی بودند و همگان منتظر واکنش رسمی کمیته داوران بودند که سرانجام امروز (سه‌شنبه) خداداد افشاریان، رئیس کمیته داوران نسبت به انتخاب داور زن برای مسابقه دربی واکنش نشان داد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *