زمان مهلت ثبت نام کد بورسی صندوق ذخیره فرهنگیان تا کی است؟

تاریخ انتشار 20 مهر 1400 – Study time 3 minutes

زمان مهلت ثبت نام کد بورسی صندوق ذخیره فرهنگیان تا کی است؟ جزئیات را در این صفحه از مجله شبون مشاهده نمایید.

زمان مهلت ثبت نام کد بورسی صندوق ذخیره فرهنگیان تا کی است؟

زمان مهلت ثبت نام کد بورسی صندوق ذخیره فرهنگیان

با توجه به برنامه ریزهای موسسه برای آغاز به کار کردن هلدینگ‌های تابعه به بورس که مرحله های خواندنی و اجرایی آن در حال اجرا است و برای آماده شدن در جهت برنامه‌ریزی‌های آینده، دانستن اطلاعات بورسی اعضاء مهم است به این ترتیب از افراد مشمول در موسسه تقاضا می‌شود، در زمان تمدید مهلت نسبت به ثبت اطلاعات کد بورسی خود اقدام کنند.

تاکنون نزدیک به 400 هزار نفر از فرهنگیان، اطلاعات بورسی خود را ثبت کرده‌اند. بنابراین افرادی از شاغلین و بازنشستگان معزز که طی نوبت گذشته نتوانستند در سامانه ثبت نام کنند از روز چهارشنبه 20 مرداد 1400 لغایت روز سه‌شنبه 20 مهر1400 فرصت دارند نسبت به انجام این مهم، اقدام کنند.

انتظار می‌رود فرهنگیان، برای جلوگیری از ایجاد مشکلات بعدی و تضییع حقوق خود، دقت و اهتمام لازم را مبذول فرمایند.

سامانه‌های ثبت اطلاعات کد بورسی فرهنگیان به شرح زیر است:
1. شاغلین و افراد بازنشسته بعد از سال 1395
• ورود مستقیم به سامانه صورت وضعیت اعضا به نشانی: http://mb.szf.ir
2. افراد بازنشسته قبل از سال 1395
• ورود به سامانه: http://saham.tadbir-atlas.ir / کانال فرهنگیان

، اعضای محترم صندوق که در نوبت‌ قبل کد بورسی‌شان را ثبت نکرده‌اند، می‌رساند امکان مجدد ثبت‌ کد بورسی از تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ تا ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ فراهم شده است.

اعضای محترم در صورت تمایل می‌توانند برای جلوگیری از ایجاد مشکلات بعدی و تضییع حقشان، در اولین فرصت کد بورسی‌شان را ثبت کنند.

آن دسته از اعضاء که قبل از مهر ۹۴ بازنشسته شده‌اند، می‌توانند از نشانی http://saham.tadbir-atlas.ir وارد شوند (برای آموزش ثبت کد بورسی کلیک کنید).

اعضای شاغل و افرادی که بعد از مهر ۹۴ بازنشسته شده‌اند هم می‌توانند از نشانی https://mb.szf.ir وارد شوند (برای آموزش ثبت کد بورسی کلیک کنید).

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *