دانلود مگه تموم عمر چند تا بهاره؟ قسمت ۲۰ بیستم

دانلود کامل مگه تموم عمر چند تا بهاره قسمت ۲۰ بیستم

قسمت  مگه تموم عمر چند تا بهاره ؟ قسمت بیستم مگه تموم عمر چند تا بهاره سریال جدید سروش صحت یکی از سریالهای کمدی خانوادگی جدید است که با بازی علی مصفا، قدرت‌الله ایزدی، کاظم سیاحی، آناهیتا افشار، مجید یوسفی، گیلدا ویشکی و بیژن بنفشه خواه به نویسندگی سروش صحت و ایمان صفایی تماشایی میشود و صحنه های زیبایی را برای مخاطبان خلق می کنند.

دانلود

این اولین سریال تولید شده توسط سروش صحت برای شبکه نمایش خانگی به شمار می رود. سریال مگه تموم عمر چند تا بهاره؟‌ پنجشنبه ها ساعت ۸ صبح از نماوا و فیلیمو پخش می شود.

دانلود مگه تموم عمر چند تا بهاره؟ قسمت ۲۰ بیستم

مجموعه تلویزیونی مگه تموم عمر چند تا بهاره؟ مشخصا به کمدی بودن آن اشاره شده است؛ بدیهی‌ست که ما با مجموعه‌ای کمدی مواجه هستیم اما حالا اطمینان داریم که این سریال یک کمدی صرف به قصد خنداندن مخاطب نیست و نوعی سورئالیسم کمرنگ و گروتسک‌وار نیز چاشنی آن شده است که اثر را از سطح به عمق می‌برد و معنایی عمیق‌تر به مضامین و مفاهیم نهفته در متن آن می‌دهد.

مگه تموم عمر چند تا بهاره؟، یک سریال کمدی خانوادگی جدید است که با بازی علی مصفا، قدرت‌الله ایزدی، کاظم سیاحی، آناهیتا افشار، مجید یوسفی، گیلدا ویشکی و بیژن بنفشه خواه به نویسندگی سروش صحت و ایمان صفایی تماشایی میشود.

آهنگسازی این مجموعه را پیمان یزدانیان بر عهده داشته است. قطعات موسیقی‌‌ای که به طور زنده در اپیزودها اجرا می‌شوند، ساخته یا با تنظیم سردار سرمست است. بهزاد عمرانی خوانندگی این قطعات را برعهده داشته‌ است. این سریال نمایش خانگی قرار است از  ۲۵ خرداد ۱۴۰۲ از پلتفرم فیلیمو و نماوا پخش شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *