هزینه میلیاردی غذای شهرداری مشهد + واکنش ها

هزینه میلیاردی غذای پرسنل شهرداری مشهد که باور کردنی نیست! مدیران شهرداری مشهد هزینه های هنگفتی برای غذا کرده اند از غذاهای رژیمی گرفته تا سایر خوراکی هایی که از بیت المال هزینه شده است!

سعید کوشافر، خبرنگار در صفحه شبکه اجتماعی خود صورتحسابی مروبط به هزینه های غذای شهرداری مشهد مربوط به سال گذشته را به اشتراک گذاشته که واکنش های زیادی را در پی داشته است.

24 میلیارد برای غذای رژیمی و 9 میلیارد برای غذای همکاران در شهرداری مشهد از مبالغ بسیار زیادیست که این روزها که مردم تحت شدیدترین فشارهای اقتصادی است منصفانه نیست. به نظر تابستان گذرانی پرهزینه‌ای از جیب مردم مشهد شده که فقط دو قلمش ۳۳ میلیارد می‌شود.

هزینه میلیاردی غذای پرسنل شهرداری مشهد + واکنش ها

“محسن داوری” در دیدار نوروزی با شهردار مشهدمقدس، گفت: “جشنواره نور” بازخوردهای بسیار خوبی داشته؛ ویژگی این دوره مدیریتی شهری این اقدام خالصانه بوده و فقط جهت رفع تکلیف انجام نشده است.

وی افزود: اگر مردم واکنش خوبی به اقدامات نشان دهند یعنی به دل مردم نشسته و جشنواره نور چنین مصداقی داشت، امسال آمار زائر کمتر شده اما احساس رضایت زائران نسبت به اقدامات مدیریت شهری ملموس است.

فرماندار مشهد تصریح کرد: تدابیر خوبی در حوزه استقبال از بهار اندیشیده شده و در حوزه مدیریت شهری، رضایت زائر کامل است. در بخش بازار و در حوزه حمل و نقل جاده‌ای نیز اقدامات بهبود یافته اما در حوزه مدیریت شهری و فعالیت‌های شهرداری اقدامات کم‌نقص بوده است.

داوری گفت: در بازدیدی که از بوستان زائرپذیر غدیر داشتم نیروهای شهرداری آمادگی کامل داشتند. جشنواره‌های گل سطح شهر نیز واقعا بی‌نظیر بود و مردم با شوق و ذوق از این اقدامات استقبال کردند.

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا