ناهید حسین پور هیکل آباد همسر کیه + سردار عابدینی خرم کیست

ناهید حسین پور هیکل آباد همسر کیه + جزئیات کامل را در این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

ناهید حسین پور هیکل آباد همسر کیه

بازهم برخی از رسانه‌های معاند و فعالان ضد انقلاب در فضای مجازی سعی کرده اند با انتشار یک شایعه برای برخی از مسئولان کشور اتهاماتی را وارد کنند تا باعث تشویش افکار عمومی شود البته همیشه در فضای مجازی چنین شایعاتی توسط رسانه‌های ضد انقلاب مطرح می شود تا بتوانند از این طریق جلب توجه کرده و حاشیه‌سازی کنند

این شایعه مطرح شده بود که این کارت بانکی متعلق به همسر یکی از فرماندهان ارشد سپاه در استان آذربایجان شرقی است.

اما پلیس استان آذربایجان شرقی کل این ادعاها را رد کرده است.

با توجه به اظهارات رییس پلیس فتا و اظهارات متهم (خ ناهید حسین پور هیکل ابادی)، این فرد هیچ نسبت سببی و نسبی با مسئول مورد نظر ندارد و این افراد یک شبکه تبهکارند و بارها با همین ترفند از افراد مختلف بصورت میلیونی و ده ها میلیونی کلاهبرداری کرده اند.

ظاهرا موجودی حساب بانکی نیز جعلی بوده است.

ناهید حسین پور هیکل آباد همسر کیه + جزئیات

این بار هم یک روایت خنده دار و عجیب و غریبی را با اسم شخصی به نام ناهید حسین پور هیکل آباد مطرح کرده اند که پلیس فتای آذربایجان شرقی ماجرا را پیگیری کرد تا برای کاربران شبکه‌های اجتماعی شفاف‌سازی شود

شایعه ای که در فضای مجازی دست به دست می‌شود به این شرح است:

“موجودی همسر سردار سپاه ۶۷ هزار میلیارد تومان گفته میشه این قبض کارت عابر همسر سردار پاسدار عابدینی خرم فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی است که در فروشگاه جا مانده برداشت موجودی گرفتن”

به گزارش ساعد نیوز به نقل از پلیس فتای آذربایجان شرقی، ▫️با توجه به اظهارات رییس پلیس فتا و اظهارات متهم (خ ناهید حسین پور هیکل ابادی)، این فرد هیچ نسبت سببی و نسبی با مسئول مورد نظر ندارد و این افراد یک شبکه تبهکارند و بارها با همین ترفند از افراد مختلف بصورت میلیونی و ده ها میلیونی کلاهبرداری کرده اند.

گویا رسانه های معاند سعی دارند با تشابه اسمی و فامیلی اقدام به شایعه سازی و اتهام زنی به مسئولان نظام کنند و فکر مردم را از این طریق به طرف خود بکشانند که خوشبختانه پلیس فتا به سرعت اقدام پیگیری و شفاف سازی این شایعات میکند تا مشخص شود که این داستان ها چقد ساختگی و احمقانه است.

سردار پاسدار عابدینی خرم کیست؟

سردار سرتیپ دوم پاسدار عابدین خرم فرمانده س‍پاه عاشورای آذربایجان‌شرقی است. ایشان از فرماندهان دفاع مقدس و فرماندهی یگان‌های عملیاتی در مناطق درگیر استان آذربایجان‌غربی و از فاتحان ارتفاعات جاسوسان و از مدافعان حرم است.

سردار عابدین خرم در کارنامه‌‌ خود فرماندهی سپاه خوی و جانشینی و فرماندهی سپاه شهدای استان آذربایجان‌‌‌‌غربی را دارد.

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

6 نظر

  1. پرفسور! !
    کارت ملت را میکشه
    رسید ملی را نشان میده
    سرهنگ چقدر آسمان ریسمان کرد ولی متوجه ابن گاف نشد

  2. باشد!!!! خخخخخخخخ

  3. میلیاردی شدنم مسکنم دروغه لابد… هه…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *