نحوه باز کردن قفل کارت Licence Europe در همستر کامبت

نحوه باز کردن قفل کارت Licence Europe در همستر کامبت

نحوه باز کردن قفل کارت Licence Europe در همستر کامبت که مربوط به کارتهای 23 خرداد 1403 است را اموزش میدهیم.

برای بار کردن این کارت باید شما در بخش Legal روی گزینه KYC ضربه بزنید تا lvl این گزیه به عدد 5 برسد البته باید به اندازه کافی سکه داشته باشید که گزینه KYC را به عدد 5 برسانید در این صورت کارت مربوطه باز خواهد شد.

دو کارت دیگر هم که به ترتیبی که در زیرش نوشته شده باز خواهند شد و به این صورت میتوانید 5 میلیون سکه را از بازی همستر دریافت کنید.

با پیدا کردن ۳ کارت کامبو هم می‌توانید یک مرحله سطح خود را ارتقا دهید و هم ۵.۰۰۰.۰۰۰ سکه جایزه بگیرید. البته توصیه‌ای که همواره باید مدنظر داشته باشید این است که در کامبوی روزانه، همواره نسبت هزینه به درآمد را زیر نظر داشته باشید. (ممکن است برای پیدا کردن ۵ میلیون سکه هزینه‌ای بپردازید که ارزشش را نداشته باشد)

یکی از اعضای تیم بنیاد TON به‌نام Hamster Girl اعلام کرد که توکن پروژه‌ی همستر کامبت در ماه جولای (تیر و مرداد ۱۴۰۳) بر بستر بلاک‌چین TON ایجاد و عرضه خواهد شد. تاریخ اعلامی قطعی نیست و ممکن است تغییر کند.

نات کوین که در ابتدا مانند همستر کامبت یک بازی تلگرامی بود در عرضه‌ی توکن خود با تأخیر مواجه شد، اما اکنون به موفقیت چشمگیری دست پیدا کرده و ارزش آن در هفته‌ی گذشته ۳۵۰ درصد افزایش یافته است. نات کوین از نظر ارزش بازار در بین ۶۰ ارز دیجیتالی برتر قرار دارد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *