نسبت صادق محرمی و مجتبی محرمی چیست؟ آیا پدر و فرزند هستند؟

نسبت صادق محرمی و مجتبی محرمی چیست؟ آیا پدر و فرزند هستند

صادق محرمی فوتبالیست تیم ملی ایران که این روزها در تیم دیامو زا’رب رواسی بازی می‌کند به دلیل تشابه فامیلی که با مجتبی محرمی فوتبالیست پیشکسوت کشورمان دارد سوالی برای علاقه‌مندان به فوتبال به وجود آورده که آیا آنها نسبتی با هم دارند یا خیر.

آیا صادق محرمی فرزند مجتبی محرمی است

صادق محرمی و مجتبی محرمی پدر و فرزند نیستند.

نسبت صادق محرمی و مجتبی محرمی چیست؟

صادق محرمی اهل روستای گیسوم تالش است و مجبتی محرمی اهل تهران است و هیچ نسبتی با هم ندارند.

صادق محرمی مدافع راست تیم ملی ایران بوده که چند سالیست در تیم ملی عملکرد قابل قبولی را به نمایش گذاشته و به عنوان بازیکن فیکس معرفی می‌شود با توجه به اینکه در پست دفاع تیم ملی ضعف‌های زیادی دارد گزینه صادق محرمی یکی از مهم‌ترین عوامل خواهد بود مجتبی محرمی بازیکن پیشکسوت تیم ملی ایران این روزها ر عرصه مربیگری فعالیت می‌کند و به عنوان کارشناس فوتبال در برخی از برنامه‌های تلویزیونی نیز شرکت می‌کند.

نسبت صادق محرمی و مجتبی محرمی چیست؟ آیا پدر و فرزند هستند؟

بیوگرافی صادق محرمی

صادق محرمی در 11 اسفند 1374 در روستای گیسوم تالش به دنیا آمده است. او تا مقطع دیپلم درس خوانده و تنها یک برادر کوچکتر از خودش دارد.

صادق محرمی این بازیکن سطح یک فوتبال ایران، از دوران کودکی عاشق فوتبال بود و گهگاهی نیز والیبال بازی می‌کرده است. سپس در 13 سالگی برای اولین بار عضو باشگاه مهرآوران تالش می‌شود.

بیوگرافی مجتبی محرمی

بیوگرافی مجتبی محرمی

وی در سال ۱۹۸۰ میلادی به شاهین تهران پیوست و سپس در سال ۱۹۸۵ به تیم نیروی زمینی رفت و در سال ۱۹۸۸ به پرسپولیس پیوست. او در ششم خرداد ۱۳۶۷ نخستین بازی ملی اش را برای تیم ملی در مقابل نپال برگزار کرد و در اول دی ماه ۱۳۷۵ آخرین بازی ملی اش را در مقابل کویت انجام داد. او به همراه تیم ملی ایران یک بار قهرمان آسیا شد و در دوران ورزشی خود همیشه به عنوان بهترین چپ پای ایران و حتی آسیا شناخته می‌شد در حالی که او راست پا بود.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *