بازیگر نقش نسرین در هشت و نیم دقیقه کیست +عکس و بیوگرافی

بازیگر نقش نسرین در هشت و نیم دقیقه کیست +عکس و بیوگرافی

فرناز رهنما در سال 1360 در شهر اصفهان به دنیا آمد. او کودکی خود را در این شهر گذرانده و بعد از مدتی تصمیم گرفت بازیگر شود، او در کلاس‌های تائتر شرکت کرده و بازیگری را از استاد حمید سمندریان فرا گرفت. خود او در این باره گفته است: سال 1379 وقتی 19 ساله بودم تصمیم گرفتم وارد بازیگری شوم، پدرم بشدت مشوقام بود و با انتخاب رشته تئاتر راه درست برای ورود به این عرصه را انتخاب کردم.

نسرین دوست یکتا در هشت و نیم دقیقه کیست

فرناز رهنما بازیگر نقش نسرین دوست یکتا در سریال هشت و نیم دقیقه متولد 27 مهر سال 1360 در شهر اصفهان به دنیا آمده است  وی فارغ التحصیل کارشناسی تئاتر می باشد . او فعالیت حرفه‌ای‌اش را با بازیگری در تئاتر آغاز کرد و با حضور در مجموعه طنز «ساختمان پزشکان» به اوج شهرت خود رسید.

بازیگر نقش نسرین در هشت و نیم دقیقه کیست +عکس و بیوگرافی

بیوگرافی

فرناز رهنما تاریخ تولد 1360 اصفهان تحصیلات دانشجوی نمایش با گرایش بازیگری در دانشگاه آزاد اسلامی…متولد اصفهان و دانش آموخته رشته بازیگری است. نیما در سریال هشت و نیم دقیقه کیست او یکی از بازیگران تئاتر کشور است و هم اکنون مشغول تمرین در یک نمایش است تا مهر و آبان سال جاری بعد از مجموعه «ساختمان پزشکان» به صحنه تئاتر باز گردد. «رهنما» در کارنامه هنری اش در آثاری هم چون «زیرزمین»، «مأمور بدرقه»، «اقلیما» و «بعداز ظهر سگی سگی» نقش آفرینی کرده است.

بازیگر نقش نسرین در هشت و نیم دقیقه کیست +عکس و بیوگرافی

سوابق

فرناز رهنما در سال 1379 برای تحصیل در رشته بازیگری وارد دانشگاه هنر و معماری تهران شد. پدرش مشوق اصلی او برای ورود به این حرفه بود. او بعد از پایان دوران تحصیل، دوره‌های بازیگری استاد سمندریان را گذراند و از همان‌جا پایش به دنیای حرفه‌ای تئاتر باز شد. در سال 1381 نیز با مجموعه «بررسی یک پرونده» به تلویزیون آمد.

بازیگر نقش نسرین در هشت و نیم دقیقه کیست +عکس و بیوگرافی

او پس از 4 سال غیبت این بار با یک مجموعه پربیننده به تلویزیون بازگشت. «زیرزمین» به کارگردانی علیرضا افخمی که با موفقیت خوبی هم همراه شد. حضور او در آثار طنز تلویزیونی تا سال‌ها با سریال‌هایی چون «مأمور بدرقه»، «ساختمان پزشکان» و «هفت‌سنگ» ادامه پیدا کرد. «اقلیما» در سال 85 نیز اولین تجربه سینما فرناز رهنما بود. بازیگر نقش یکتا در سریال هشت و نیم دقیقه

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
دلارآموزش ارز دیجیتال و درآمد بدون سرمایه در کمتر از سه هفته با این پروژه ها 50 میلیون پول در بیار اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *