نقد سریال تمام رخ آیا داستان سریال درباره پرستو های جاسوس است؟

نقد سریال تمام رخ آیا داستان سریال درباره پرستو های جاسوس است؟ سریالی که آقای معمی کارگردانی ان را بر عههد دارد و بعد از سریال سرجوخه گام دیگری در سریال سازی برداشته است و به موضوع سیاسی و امنیتی می پردازد.

نقد سریال تمام رخ آیا داستان سریال درباره پرستو های جاسوس است؟

نقد سریال تمام رخ

در قسمت های ابتدایی سریال خانمی اهل فرانسه در حال برقراری رابطه با شخصیتی به نام پیمان است و به صورت اینترنتی با او ارتباط برقرار میکند و بعد از مدتی چت کردن در ترکیه با هم ملاقات میکنند داستان به گونه ای پیش میرود که زن خارجی به دنبال فریب پیمان است! چنین داستانی را در سریال وفا نیز دیده بودیم که البته در آن یک مرد نقش پرستو را برای موساد بر عهده داشت همچنین سریال سرجوخه نیز داستان مشابه ای را روایت میکرد.

آیا داستان سریال درباره پرستو های جاسوس است؟

هرچند که درباره معرفی این سریال گفته شده که داستان به تروریسم اقتصادی و سایت های شرطبندی میپردازد اما فعلا چنین داستانی را از این سریال ندیده ایم.

در سریال «تمام رخ» شخصیت «پیمان» داروسازی موفق، گریزان از محیط سرد خانه، به محیط کار پناه می‌برد و در پی طی کردن پله‌های موفقیت در محیط کار است. در همین راستا و برای کسب موفقیت در ماموریت برون‌مرزی به سایت داروسازان فرانسوی وارد می‌شود. ماحصل فعالیت او در این سایت، آشنایی با داروساز زن جوانی به نام «بریژیت» است. این ارتباط مجازی باعث می‌شود پیمان بیشتر از قبل از همسرش دور شود و دل به عشق این زن فرانسوی بسپارد.

قصه زندگی پزشکی حاذق به نام دکتر یاوری در این فیلم روایت می‌شود، یک پزشک متخصص و جراح که در زمان جنگ تحمیلی از آمریکا به ایران بازگشته و برای انجام یک عمل جراحی مجبور می‌شود به اهواز سفر کند. همزمان ملیحه دانشجوی پزشکی برای یافتن نامزد خود دکتر مولایی ناخواسته با دکتر یاوری همراه می‌شود که ورود آن دو به اهواز مصادف با بمباران شهر توسط دشمن است و …

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *