بیوگرافی نگار خیابانی (دختر جواد خیابانی) و همسرش + اینستاگرام

بیوگرافی نگار خیابانی (دختر جواد خیابانی) و همسرش + اینستاگرام و ماجرای ازدواج با همسرش همراه سن و تحصیلات را در مجله شبونه مشاهده کنید.

نگار تنها فرزند جواد خیابانی گزارشر فوتبال کشورمان است جواد خیابانی علاقه و وابستگی شدیدی به دخترش دارد تنها دخترش نیز در سال 1400 ازدواج کرد . در این صفحه به بیوگرافی دختر خیابانی خواهیم پرداخت

بیوگرافی نگار خیابانی

بیوگرافی دختر جواد خیابانی گزارشگر فوتبال و مجری تلویزیون در دهم فروردین ماه 1375 در تهران به دنیا امده و در حال حاضر دانشجوی رشته بیولوژی در دانشگاه تهران می باشد.
نگار برای اولین بار است که در کنار پدر در جلوی دوربین سیما در برنامه بهار نارنج دیده می شود.
وی تک فرزند خانواده خیابانی بوده و بر خلاف پدرش اصلا فوتبالی نیست و علاقه ای به فوتبال ندارد.

بیوگرافی نگار خیابانی (دختر جواد خیابانی) و همسرش + اینستاگرام

واکنش نگار خیابانی به حواشی گزارش پدرش

تنها علاقه وی به فوتبال فقط گزارش های پدرش است و با جدیت دنبال می کند.

عکس نگار خیابانی دختر جواد خیابانی

نگار دختری است که علاقه شدیدی به پدرش دارد و هر مسئله و موضوع وی برایش با اهمیت و مهم بوده و از دست نمیدهد.

 

نگار خیابانی و پدرش

بیوگرافی نگار خیابانی و همسرش

جوک های کاربران درباره گزارش های خیابانی

دختر خیابانی درباره حواشی و جوک های کاربران درباره گزارش های پدرش گفت که من و مادرم ناراحت می شویم و بشدت به افرادی که این جوک ها ساخته و منتشر می کنند انتقاد دارم.
ناراحتم از جوک هایی که درباره بابام میگویند.

عکس نگار خیابانی دختر جواد خیابانی

جواد خیابانی و همسرش

نگار خیابانی نیز در این برنامه با توضیحاتی درباره پدرش گفت که از جوک های که برای گزارش های بابا میسازند و او را به تمسخر میگیرند بسیار ناراحت میشوم و حتی چندسال پیش به خاطر این مسئله به قدری ناراحت بودم که یک نامه برای کاربران فضای مجازی نوشتم و از انها درباره این مسئله به شدت انتقاد کردم.

جواد خیابانی

عشق خیابانی به دخترش نگار

آقا جواد در برنامه بهار و نارنج به احسان علیخانی گفت دختر برای پدر ارزش بالایی دارد و مگر میشود مردی پدر باشد و دختر دار هم باشد ولی عاشق دخترش نباشد؟

محبوبیت خیابانی بخاطر کمک به زلزله زدگان

گزارشگر فوتبال چند ماه در مناطق زلزله زده کرمانشاه حضور داشت و به کمک آنها شتافت.
با جمع کردن کمک و رساندن آن و حضور در بین افراد رنج دیده و داغ دیده شخصیت وی بیش از بیش بین مردم محبوب شد و به قهرمان ملی مانند مرحوم تختی تبدیل شد.

بیوگرافی نگار خیابانی و همسرش
وی با اشک و ناراحتی گزارش های دردناک این مناطق را گزارش می کرد و برای همدردی با آنها مدتی در آنجا زندگی کرد.
کسی که بیشتر از همه برای عزیزان حادثه دیده کمک کرد و تحسین همه مردم و کابران فضای مجازی را در پی داشت.

جواد خیابانی

قهرمان خوش قلبی که علاوه بر گزارش های خاصش و به نمایش گزاشتن انسانیت و معرفت حال تبدیل به مردی شده که یکه تاز محبوبیت در قلوب آحاد مردم ایران است.
این مجری تلویزیونی در برنامه بهار و نارنج درباره مسائل مربوط به کمک رسانی به زلزله زده های کرمانشاه صحبت های زیادی کرد و از مردم برای کمک کردن به زلزله رده ها در آستانه عید نوروز کمک طلبید.

ازدواج نگار خیابانی

محمدرضا احمدی خبر ازدواج نگار خیابانی دختر جواد خیابانی را روی آنتن زنده تلویزیون بعد از پایان بازی پرسپولیس و گوا از سری بازی های مرحله گروهی جام باشگاه های آسیا ۲۰۲۱ رسانه ای کرد و اعلام کرد که جواد خیابانی داماد دار شده و دخترش در شرف ازدواج است.

پیج اینستاگرام

در اینستاگرام پیجی متعلق به دختر جواد خیابانی یافت نشد.

بیماری جواد خیابانی

جواد خیابانی به علت بیماری فلج اطفال که در سال ۱۳۴۸ به آن دچار شده بود، مشکلات حرکتی زیادی داشت که هنوز هم از آن رنج می‌برد اما با این وجود در مسابقات دوچرخه‌سواری آموزشگاه‌های ایران در سال ۱۳۶۲ قهرمان شد. چندی پیش و در سال ۱۳۹۸ عکسی از جواد خیابانی منتشر شده بود که از کاهش وزن شدید وی حکایت داشت و پس از آن شایعات زیادی درباره مریض بودن خیابانی مطرح شد. در پی بروز این شایعات، جواد خیابانی بیانیه‌ای صادر و در آن تأکید کرد که حالش خوب است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *