بازیگر نقش هادی رادمنش در سریال مرد نقره ای کیست +بیوگرافی

بازیگر نقش هادی رادمنش در سریال مرد نقره ای کیست +بیوگرافی

هادی رادمنش در سریال مرد نقره ای کیست

سعید نیک پور بازیگر نقش هادی رادمنش در سریال مرد نقره ای میباشد سعید نیک پور متولد 22 دی 1324 در شهر ری، بازیگر است. از مهم‌ترین آثار سعید نیک‌پور می‌توان به بازیگری در سریال امام علی (ع)، سریال در چشم باد و سریال پلیس جوان اشاره کرد.

بازیگر نقش هادی رادمنش در سریال مرد نقره ای کیست +بیوگرافی

بیوگرافی سعید نیک پور

سعید نیک پور متولد ۲۲ دی ۱۳۲۴ در شهر ری، بازیگر است

فارغ التحصیل بازیگری از دانشکده هنرهای دراماتیک می باشد که با تئاتر کار خود را شروع کرد سپس وارد تلویزیون شد و با آثار تاریخی بسیار درخشید.

در هنرستان با علی حاتمی و هوشنگ مرادی کرمانی همکلاسی بود تا اینکه سال 1343 با تاسیس دانشکده، وی کنکور داده و پذیرفته شده است. از دوران دانشجویی تئاتر را حرفه ای ادامه داد تا اینکه سربازی را سال 1351 تمام کرد. در آن سال علی حاتمی تصمیم داشت سریال “سلطان صاحبقران” را بسازد. در نهایت سال 53 تصمیم خود را عملی کرد و سعید نیک پور با نقش میرزا رضای کرمانی اولین بار جلوی دوربین رفت.

بازیگر نقش هادی رادمنش در سریال مرد نقره ای کیست +بیوگرافی

سوابق

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی سعید نیک‌پور بازی در سریال امام علی (ع) بوده است. سعید نیک‌پور سال 1375 در 51 سالگی در سریال امام علی (ع) نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. او در این سریال با سید داود میر‌باقری همکاری داشته است.

سعيد نيكپور گفت: سريال تلويزيوني «اميركبير» كه در سال 63 پخش شد را تنها از روي دلبستگي، غيرت و علاقه‌اي كه داشتم ساختم و هنوز هم خاطرات زيادي از آن دوران به ياد دارم.

اين كارگردان و بازيگر در گفت‌وگو با خبرنگار سرويس تلويزيون خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، درباره‌ي سريال «اميركبير»، يادآور شد: دهه‌ي 60 بود كه سريال تلويزيوني «اميركبير» را ساختيم؛ ساخت اين سريال تقريبا به 26 سال قبل برمي‌گردد.

بازی در سریال مرد نقره ای

سریال مرد نقره ای در 26 قسمت 45 دقیقه ای تهیه شده است. مرد نقره ای، داستان زندگی هادی رادمنش (سعید نیک پور) شخص متمول ساکن اصفهان را روایت می کند که صاحب یک کارخانه فرش در اصفهان است. رادمنش در انتخابات صنفی نامزد می شود تا ریاست صنف را برعهده بگیرد و در همین حین تلفن ناشناسی او را تهدید می کند تا از نامزدی صنف انصراف دهد. اتفاقاتی در ادامه داستان برای او رخ می دهد که دانیال پسرش (نیما شاهرخ شاهی) نیز نسبت به پدر بدبین می شود.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *