هادی چوپان بدنساز | بیوگرافی و عکس های هادی چوپان و همسرش + پیج اینستاگرام

بیوگرافی هادی چوپان قهرمان بدنسازی و همسر و فرزندان +عکس

بیوگرافی هادی چوپان و همسر و فرزندان

هادی چوپان (Hadi Choopan) قهرمان پرورش اندام و بدنسازی مستر المپیا متولد 4 مهر 1366 در سپیدان شیراز بوده و 36 سال سن دارد هادی چوپان متاهل است و دارای سه فرزند (دو دختر و یک پسر) میباشد هادی در سال های نوجوانی گچکار بوده است و کنار دست برادر بزرگترش حسن کار می کرد. برادری که همیشه استاد و مشوق هادی در مسیر بدنسازی بوده است.

بیوگرافی هادی چوپان قهرمان بدنسازی و همسر و فرزندان +عکس

هادی چوپان در سال 2022 قهرمان مسابقات مسترالمپیا شد و در سال 2023 نایب قهرمان این مسابقات شد و در سال 2020 مقام چهارم این مسابقات را کسب کرد او تنها ایرانی است و دومین آسیایی پس از سمیر بنوت (اهل لبنان) بوده که توانسته قهرمان مستر المپیا شود.

هادی چوپان بدنساز ایرانی موفق به کسب مقام قهرمانی و مدال طلای دسته آزاد مسابقات آرنولد کلاسیک ۲۰۲۴ شد. بدنساز ایرانی با قرار گرفتن در جایگاه نخست و کسب مدال طلای آرنولد کلاسیک ۲۰۲۴ جایزه ۳۰۰ هزار دلاری این مسابقات را نیز دریافت کرد.

بیوگرافی هادی چوپان قهرمان بدنسازی و همسر و فرزندان +عکس

 • نام : هادی
 • نام خانوادگی: چوپان
 • تاریخ تولد: 4 مهر 1366
 • محل تولد: اَبنُو، شهرستان سپیدان، استان فارس
 • ملیت : ايرانی
 • تحصیلات: دیپلم
 • زمینه فعالیت: ورزشکار بدن سازی
 • قد: 1٫69 متر (5 فوت 6 1⁄2 اینچ)
 • وزن : 100 کیلوگرم (220 پوند)
 • وضعیت تاهل: متاهل
 • فرزندان: یک فرزند دختر و دو فرزند پسر

هادی چوپان کیست +زندگی شخصی

در بیوگرافی هادی چوپان آمده است او یکی از ورزشکاران حرفه‌ای کشور مان بوده که سال ها در رشته بدنسازی و پرورش اندام فعالیت حرفه‌ای دارد او موفق شد تا به حال افتخارات بسیار زیادی را در این رشته ورزشی کسب کرده و از فیزیک بدنی بسیار بالایی برخوردار است.

هادی چوپان بدنساز پرورش اندام | بیوگرافی و عکسهای هادی چوپان + پیج اینستاگرام
هادی چوپان در چهار مهرماه ۱۳۶۶ در شهر شیراز چشم به جهان گشود و در حال حاضر ۳۱ سال سن دارد

ورزش پرورش اندام را در سال ۱۳۷۹ شروع کرده و موفق شده که افتخارات زیادی را به صورت انفرادی کسب کند.

دعوت به تیم ملی بدنسازی

هادی چوپان در سال ۱۳۹۰ به صورت رسمی به تیم ملی بدنسازی ایران دعوت شد و به مدت پنج سال است که به صورت فیکس عضو تیم ملی ایران میباشد

او تا به حال در مسابقات فدراسیون جهانی بدنسازی و تناسب اندام شرکت کرده و موفق شده افتخارات متعددی را کسب کند

هادي چوپان بدنساز و پرورش اندام | بیوگرافی و عکس های هادی چوپان + پیج اینستاگرام

قهرمان جهان در سال 2019

از مهمترین و آخرین افتخاری که نصیب این ورزشکار حرفه‌ای کشورمان شده است می‌توان به مسابقات vancover pro اشاره کرد که مقام اول را در ۲۳ تیر ماه ۱۳۹۸ از آن خود نمود

همچنین ببینید:

هادی چوپان مرد آهنین با عضله های فولادی

یکی از مهمترین ویژگی های او فیزیک بدنی خارق العاده اش میباشد که توانسته به اندام بسیار آهنی دست پیدا کرده و رقبای خود را از کشورهای مختلف دنیا کنار بزند و به عنوان خوش اندام ترین و خوش استایل ترین مرد آهنین جهان لقب بگیرد

مسابقات مستر المپیا هادی چوپان بدنساز

او تا به حال ۱۵ بار مدال طلای استانی را در استان فارس است یا داده است و ۶ مدال کشوری را نیز در کارنامه خود دارد که سه مدال طلا دو نقره و یک برنز می باشد

همچنین ببینید:

از دیگر افتخارات او می‌توان به نقره جهانی در سال ۲۰۱۲ و طلای آسیایی در سال‌های ۲۰۱۳ اشاره کرد
او همچنین در سال ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ به صورت متوالی نفر اول جهان بوده و مدال طلا را کسب کرده است

مسابقات مستر المپیا هادی چوپان بدنساز

افتخارات هادی چوپان

 • ۱۵ طلای استانی شامل فارس و تهران
 • ۶ مدال کشوری شامل ۳ طلا، ۲ نقره، ۱ برنز
 • نقرهٔ جهان، ۲۰۱۲
 • طلای آسیا، ۲۰۱۳
 • اوورال آسیا، ۲۰۱۳
 • طلای جهان، ۲۰۱۳، ۲۰۱۴، ۲۰۱۵
 • طلای اورال مستر المپیا، ۲۰۱۷
 • نقرهٔ مسابقات شروکلاسیک، ۲۰۱۷
 • نقرهٔ مسابقات گرند پری، ۲۰۱۷
 • نقرهٔ مسابقات سان مارینو، ۲۰۱۷
 • نقرهٔ دبی اکسپو، ۲۰۱۸
 • طلای مسابقات مستر المپیا، پرتغال ۲۰۱۸
 • طلای مسابقات گرندپریکس کرهٔ جنوبی،
 • طلای مستر المپیا، 2022
 • نقر مستر المپیا، 2023

مسابقات مستر المپیا هادی چوپان بدنساز

پیج اینستاگرام هادی چوپان

او در اینستاگرام نیز فعالیت دارد و آدرس پیج او با آی دی hadi_choopan در دسترس میباشد.

هادی چوپان در مسابقات مستر المپیا

هادی چوپان در آستانه برگزاری دور اصلی مستر المپیا 2019، به اعتقاد کارشناسان بدنسازی هادی چوپان یکی از شانس های اصلی قهرمانی است.

بدنساز مشهور کشورمان که برای شرکت در مستر المپیا 2019 به آمریکا سفر کرده، آخرین تمرینات خود را برای شرکت در مسابقات مستر المپیا انجام می دهد.

چوپان عزم خود را برای درخشش در جمع بهترین های جهان جمع کرده و کارشناسان هم معتقدند که او در غیاب چهره های سرشناسی چون فیل هیث، بیگ رامی و شان رودن شانس زیادی برای رسیدن به جمع 5 بدنساز برتر مستر المپیا دارد. با این وجود هدف اصلی چوپان حضور در جمع 3 بدنسار برتر است.

فیلم های هادی چوپان

به خصوص که او می توانست با شرکت در جمع 212 پوندی ها راه کسب مدال طلا را برای خود هموار کند، اما در نهایت ترجیح داد ریسک جدال با برترین های جهان را انتخاب کند و هواداران هم امیدوارند که شاهد اتفاقی تاریخی در این مسابقات معتبر باشند. در ادامه نگاهی به شانس‌های اصلی قهرمانی در رقابت‌های مستر المپیا خواهیم انداخت.

وضعیت سفر به آمریکا و ویزایت چطور است؟

کارهای ویزا را انجام دادیم و امید داریم که به ما جواب مثبت بدهند و هر چه زودتر به آمریکا برویم. تقریبا 8 ماه قبل بود که اقدام کردیم. پرونده در پروسه انجام است. مراحل اداری صدور ویزا در حال طی شده است. بیشتر در حال fbi چک است. منتظر جواب هستیم.

هادی چوپان بدنساز | بیوگرافی و عکس های هادی چوپان و همسرش + پیج اینستاگرام

هادی چوپان در مسابقات مستر المپیا ۲۰۱۹ با شگفتی سازی بزرگ توانست عنوان سومی را به همراه دریافت جایزه قهرمان مردم به دست آورد.

هادی چوپان کیست؟| بیوگرافی و عکس های هادی چوپان + پیج اینستاگرام

در سال 2020 مقام چهارمی را بدست آورد و در سال ۲۰۲۱ توانست عنوان سومی را تکرار کند و مجدداً به مقام سومی و قهرمان مردم دست پیدا کند.

هادی چوپان درباره کسب عنوان ارزشمند سومی در رقابت‌های مسترالمپیا ۲۰۱۹ در آمریکا که برای نخستین بار توسط یک ورزشکار ایرانی بدست آمد، اظهار کرد: مسابقات مستر المپیا قدمتی بیش از ۱۳۰ سال دارد و رویدادی بسیار بزرگ و با اهمیت در جهان محسوب می‌شود. مسترالمپیا بالاترین سطح کیفی و میزان اهمیت را در جهان دارد و ستاره‌های بدنسازی در سراسر جهان با داشتن شرایط لازم و گرفتن مجوز در این مسابقات شرکت می‌کنند. ستاره رشته پرورش اندام ایران با اشاره به سختی‌هایی که برای گرفتن ویزای آمریکا و حضور در این رویداد متحمل شده است، گفت: بعد از ۴ سال انتظار و سختی کشیدن موفق به دریافت ویزای آمریکا شدم، آن‌هم در شرایطی که هیچ کدام از مسئولان از من هیچ حمایتی نکردند و حتی یک‌بار هم پیگیر کار من نشدند، چرا که کسب افتخار به نام ایران برای آن‌ها اهمیتی نداشت. ۴ سال عمر من برای گرفتن ویزا و حسرت حضور در مسترالمپیا تلف شد و هیچ مسوولی از من حمایت نکرد.

وی خاطرنشان کرد: با وجودی که ۶ سال بهترین مدال‌آور تیم ملی بودم و افتخارات زیادی را بدست آوردم اما هیچ توجهی به من نشد و ظاهرا اصلا این موضوع برای‌شان اهمیتی نداشت. چوپان در ادامه گفت‌گو با ایسنا، درباره نحوه برگزاری رقابت‌های مسترالمپیا در آمریکا، گفت: هیچ مسابقه‌ای در جهان حتی المپیک هم به زیبایی و شکوه مسترالمپیا برگزار نمی‌شود تا جایی که نمی‌توان هیچ نکته منفی در نحوه برگزاری مسابقات پیدا کرد. حضور در مسترالمپیا و رقابت با بزرگان دنیا تجربه بی‌نظیری بود که خدا را شکر توانستم نماینده‌ای شایسته برای مردم عزیز کشورم باشم و به افتخار بزرگی برسم.

وی با تمجید از مهمان‌نوازی و لطف مردم آمریکا به خودش در جریان برگزاری مسترالمپیا، گفت: برخورد مردم آمریکا با من به گونه‌ای بود که گویی من هم هموطن‌شان بودم. مردم آمریکا مردمی بسیار مهمان‌نواز،خوش برخورد و قهرمان دوست بودند و با من به عنوان یک ایرانی برخورد بسیار خوبی داشتند. نفر سوم رقابت‌های مسترالمپیا ۲۰۱۹ گفت: پانزده هزار نفر این رقابت‌ها را از نزدیک تماشا می‌کردند و اهمیت حضور من برای آمریکایی‌ها تا جایی بود که با رای خودشان من را به عنوان قهرمان مردمی مسترالمپیا انتخاب کردند و موفق به دریافت کمربند قهرمانی شدم. از صمیمیت و اخلاق و فرهنگ بالای مردم امریکا و عشق‌شان به مردم ایران لذت بردم و از همه آن ها تشکر می‌کنم.

گزیده ای از مصاحبه هادی چوپان با برنامه قاف و سیمرغ

می‌خواهم در مستر المپیای ۲۰۲۳ قوی‌تر ظاهر شوم
هادی چوپان امروز نتیجه ۲۰ سال تلاش است
دغدغه جوانان امروز، مسائل روز اقتصادی و نگرانی برای آینده است
خیلی از مشکلات امروزی را من در گذشته نداشتم
از صفر شروع کردم و خیلی صبور بودم اما صبر از جوانان ما گرفته شده است
انتظار من از خودم فراتر از انتظاری بود که جامعه از من داشت
دو نوع قهرمان داریم؛ قهرمان دولتی و قهرمان مردمی
در مسابقات به پاداش فکر نمی‌کنم، شادی مردم برای من مهم است
۵ سال دیگر کسی فدراسیون را نمی شناسند
نیازی به فدراسیون و هیئت ندارم
داخل خاک آمریکا پرچم ایران را بالا بردم
قهرمانان سایر رشته‌ها با قهرمانی حمایت می شوند اما کسی از من حمایت نکرده است
مسئولین ارزش مدال های من را نادیده می‌گیرند
اگر مدال ما ارزش ندارد چرا برای آن فدراسیون تاسیس کرده‌اند؟
ورزش ما ورزش مادر است
هزینه کردند که رونی کلمن را به ایران بیاورند اما کسی مرا نمی‌بیند!
قهرمانی با پرچم کشور دیگر به هیچ دردی نمی خورد
مسئولی که مانع تراشی می کند آمده که من و امثال من را فراری دهد، اما و من و امثال من باید بایستیم و راه ایجاد کنیم
وقتی از شیراز خارج می‌شوم حس غربت می‌گیرم

همسر و فرزندان هادی چوپان

هادی چوپان متاهل است و دارای سه فرزند (دو دختر و یک پسر) میباشد.

بیوگرافی هادی چوپان قهرمان بدنسازی و همسر و فرزندان +عکس

اسم پسر هادی چوپان، محمد حافظ می باشد. سن دقیق او اعلام نشده است. طبق یک منبع خبری محمد حافظ چوپان 17 سال دارد. هادی اخیرا عکسی از محمد حافظ منتشر کرد. این عکس مورد توجه مردم و رسانه ها قرار گرفت. هادی در این سال ها عکس و فیلم بسیار کمی از پسرش منتشر کرده بود. با توجه به گفته های هادی قرار محمد حافظ راه او را ادامه دهد. در ادامه به جزئیات عکس پسر هادی چوپان اشاره خواهیم کرد که انتشار آن حواشی زیادی را به وجود آورد. با ما همراه باشید.

خاک ایران نمک نداره

هادی چوپان در شبکه ورزش گفت خاک ایران مقدس است ولی نمک ندارد زیرا خیلی‌ها اینجا بزرگ شدند و به هویت رسیدند ولی وقتی به جایی رسیدند، جنبه بزرگ شدن نداشتند و پشت پا به خاک خود زدند!

وی افزود: ایران چیزی نیست که بشود از آن بگذریم.  می‌شود داخل خاک خودت به جایی برسی که در تاریخ جهان ثبت شوی و مجله‌های کشورهای دیگر عکس و اسم تو را منتشر کنند. ترک کردن ایران مثل ترک کردن فرزند است.

چوپان در پایان تاکید کرد: من داخل آمریکا بودم ولی برای دلتنگی ایران گریه می‌کردم. هیچ وقت نمی‌توانم بیشتر از ۳ ماه خارج از ایران باشم. دوست داشتم نامم در تاریخ زیر پرچم ایران ثبت شود و اسم ایران را در بالاترین سطح جهانی مطرح کنم.

هادی چوپان قهرمان مسابقات آرنولد کلاسیک ۲۰۲۴

هادی چوپان بدنساز ایرانی موفق به کسب مقام قهرمانی و مدال طلای دسته آزاد مسابقات آرنولد کلاسیک ۲۰۲۴ شد. بدنساز ایرانی با قرار گرفتن در جایگاه نخست و کسب مدال طلای آرنولد کلاسیک ۲۰۲۴ جایزه ۳۰۰ هزار دلاری این مسابقات را نیز دریافت کرد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

یک نظر

 1. بابا ایبل دادا ببخشید شما از پروتین یا هرمونم استفاده میکنین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *