بازیگر نقش هانیه در فیلم به خاطر هانیه کیست +بیوگرافی و عکس

بازیگر نقش هانیه در فیلم به خاطر هانیه کیست با بیوگرافی و عکس های جدید آمنه بارانی بازیگر نقش هانیه را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بازیگر نقش هانیه در فیلم به خاطر هانیه کیست

آمنه بارانی بازیگر نقش هانیه در فیلم به خاطر هانیه بوده و متولد 1365 میباشد او اهل بوشهر است و اولین و آخرین فیلی که بازی کرده است به خاطر هانیه بوده است.

بازیگر نقش هانیه در فیلم به خاطر هانیه کیست +بیوگرافی و عکس

ناخدا علو با چهارده مرد دیگر برای صید به دریا می‌روند ولی همه به جز ناخدا صید دریا می‌شوند و مردم ناخدا را مسبب مرگ عزیزانشان می‌دانند و به او و خانواده‌اش حمله می‌کنند و در این بین دختر خردسال ناخدا هانیه فلج می‌شود. ناخدا و خانواده‌اش تنگک را ترک می‌کنند و به بوشهر می‌روند…

سومین روز از سوگواره «سینما تکیه» عصر روز دوشنبه دهم مرداد ماه ۱۴۰۱ با حضور سید مهدی جوادی مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی، محسن علی‌اکبری مدیرتولید فیلم «به خاطر هانیه»، مهوش افشارپناه بازیگر این فیلم، مهدی کریمی تهیه‌کننده «آژانس شیشه‌ای»، علی روئین‌تن نویسنده و کارگردان و تنی چند از سینماگران و علاقه‌مندان به سینما و هنر در سالن زنده‌یاد عباس کیارستمی بنیاد سینمایی فارابی برگزار شد.

بازیگر نقش هانیه در فیلم به خاطر هانیه کیست +بیوگرافی و عکس

محسن علی‌اکبری که به عنوان مدیرتولید اثر عاشورایی «به ‌خاطر هانیه» در برنامه حاضر شده بود، ضمن قدردانی و تشکر از عوامل برگزاری سوگواره «سینما تکیه» گفت: سینمای ایران هیچ وقت صاحب محفلی این چنینی نبوده و خوشحالم که بنیاد سینمایی فارابی محفل «سینما تکیه» را راه‌اندازی کرده است. امیدوارم این مجلس سال به سال پربارتر شود و هنرمندان ما هم صاحب تکیه‌ای برای عزای سید و سالار شهیدان شوند و با حضور بیشتر هنرمندان در این مراسم در راستای اعتلای بیشتر سینمای عاشورایی و دینی قدم برداریم.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *