هزینه عمل تغییر رنگ چشم از 300 میلیون تا 700 میلیون تومان

هزینه عمل تغییر رنگ چشم از 300 میلیون تا 700 میلیون تومان

هزینه عمل تغییر رنگ چشم

هزینه عمل تغییر رنگ چشم از 300 میلیون تومان شروع میشود و تا 700 میلیون تومان متغییر است و بستگی به ریسک عمل دارد.

چند سالیست که تغییر رنگ چشم در بین برخی از خانم ها و اقایان جوان پر طرفدار شده است و علارغم خطرناک بودن این کار اما همچنان پر طرفدار است.

دکتر محمدرضا فلاح تفتی میگوید آنچه که ما به عنوان رنگ در ساختمان چشم می‌بینیم مربوط به عنبیه‌ است که از پشت قرنیه شفاف آن را می‌بینیم و در هر فردی رنگ آن متفاوت است.

هزینه عمل تغییر رنگ چشم از 300 میلیون تا 700 میلیون تومان

این پزشک میگوید عمل تغییر رنگ چشم شدنی است و درباره یکی از راهکارهای مرسوم در گذشته گفت: در گذشته، یک عنبیه مصنوعی ساخته شده از پلاستیک به رنگ چشم در داخل چشم قرار می گرفت.

انتخاب خود شخص است، اما پس از مدتی مشخص شد که این استراتژی دارای عوارض متعددی است.

افراد زیادی را شامل می شود و به همین دلیل است که این استراتژی منسوخ شده است، اما یکی از مهم ترین استراتژی های رایج در گذشته این است که گاهی اوقات یک فرد در نتیجه بخشی یا تمام قرنیه خود دچار مشکل می شود. برای اینکه بتواند زیبایی چشمانش را به طور کامل داشته باشد، یا فرآورده های طبیعی مرکبات را با رنگ های کاملاً متفاوت روی قرنیه می ریختند و با سوزن زدن رنگ به قرنیه مبادله می کردند و یا این تغییر رنگ را با تزریق رنگ به قرنیه قرنیه متصل می کردند. چشمی که استحکام نسبی داشت. کدام رنگ برای مدتی وجود داشت، و در صورت عدم وجود احتمال حفظ یا تخلیه پس از مدتی، یک بار دیگر دوباره اصلاح می‌شد.

ماجرای کاشت نگین در چشم برای زیبایی

عوارض جراحی‌های تغییر رنگ

وی درباره عوارض این عمل گفت: طی سالیان گذشته رنگ‌های تزریقی ناخالصی‌های بسیاری داشت اما اخیرا از این ناخالصی‌ها کاسته شده و واکنش بدن افراد نسبت به این رنگ‌ها به حداقل رسیده است اما به هرحال این یک ماده خارجی است که وارد بدن می‌شود و علاوه بر اینکه این رنگ‌ها می‌توانند به مرور زمان خاصیت خود را از دست داده و کمرنگ شوند، می‌توانند به فضای داخلی چشم نیز سرازیر شوند و عوارضی همچون التهاب چشم ایجاد کنند. نابینایی در این عمل نیز ممکن است اما جزو عوارض بسیار نادر است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *