همسران علیرضا زاکانی کیست؟ آیا زاکانی دو همسر دارد؟

همسران علیرضا زاکانی کیست؟ +عکس و ماجرای ازدواج علیرضا زاکانی را در این صفحه مشادهده نمایید.

با معرفی نامزدهای سیزدهمین دوره ریاست جهوری از سوی شورای نگهبان حالا حاشیه ها و شایعات درباره برخی از نامزدهای انتخابات در شبکه های اجتماعی دست به دست میشود.

گویا جریاناتی برای تخریب نامزدهای انتخابات به راه افتاده که البته فعلا گریبان علیرضا زاکانی را گرفته است!!

همسران علیرضا زاکانی | همسر دوم علیرضا زاکانی کیست

همسران علیرضا زاکانی کیست؟

چندی پیش درباره فرزندان او شایعاتی درست شده بود و حالا برای همسر او داستان درست شده است.

در شبکه های اجتماعی شایعه شده که آقای زاکانی دو همسر دارد که یکی از انها در تهران و دیگری در قم است که آقای زاکانی به شدت این موضوع را تکذیب کرد.

آیا زاکانی دو همسر دارد؟

او گفته است که من یک همسر دارم که در حال حاضر در پردیسان و در یک آپارتمان 75 متری زندگی میکند و قرار است که بعدا دخترم و دامادم به این خانه بیاید حالا شایعه درست کردند که من دارای دو همسر هستم

همسر دوم علیرضا زاکانی | همسر دوم علیرضا زاکانی کیست

در زیر میتوانید صحبت های او را بخوانید

دخترم شاگرد ممتاز دانشگاه شریف است‌ . دختر من بدون رانت و بورس رفت سوئیس و درسی که باید ۲ ساله می خواند را یک ساله طی کرد و فرزندش در آستانه اتمام تحصیل به دنیا آمد نوه ام الان شناسنامه آنجا را دارد و به کشور برگشت. دو روز قبل گفتم که دو آپارتمان ۹۵ متری دارم و همسرم هم یک آپارتمان ۷۵ متری در پردیسان دارد که بعدا دختر و دامادم آنجا ساکن خواهند شد. بعد حاشیه درست کردند که دو همسر یکی در تهران و یکی در قم دارم؛ شرم نمی کنند؟ من چه خاری در گلوی آنها هستم؟ وقتی روی کار بیایم آنها را راحت نمی گذارم هر چه خوردند بردند از گلویشان بیرون می کشم. دانشگاه دختر من پولی نبود و از ۱۴ نفر، دختر من بین ۸ نفر موفق شده بود. من یک ریال خرج دخترم نکردم و دخترم و همسرش آنجا کار می کردند و خرج خودشان را می دادند.

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *