همسر و فرزندان شهید سردار سید رضی موسوی کیست +عکس
همسر شهید رضی موسوی معلم بوده و دارای دو دختر و یک پسر میباشد.

همسر و فرزندان شهید سردار سید رضی موسوی کیست +عکس

همسر شهید سردار سید رضی موسوی کیست

همسر شهید سردار رضی موسوی معلم بوده و در زینبیه دمشق به تدریس مشغول بود آنها دارای سه فرزند میباشد اما زمانی که به منزل شهید رضی موسوی حمله موشکی می‌شود همسرش در مدرسه مشغول تدریس بوده و سردار رضی در خانه تنها بوده است که مورد اصابت موشک قرار گرفته است.

دیدار رهبر انقلاب به همسر و فرزندان شهید رضی موسوی

شهید سردار رضی موسوی چند فرزند دارد؟

به نظر میرسد این شهید بزرگوار 3 فرزند داشته باشد البته در برخی از پیج های اینستاگرامی و کانال های تلگرامی یک فرزند اعلام شده است.

همسر و فرزندان شهید سردار سید رضی موسوی کیست +عکس

مجله شبونه – در زمان حمله موشکی اسرائیل فرزندان و همسر ایشان در منزل نبوده و خانه ایشان تخریب شده و پیکر او به حیات منزل پرتاب شده است .

همچنین ببینید:

به گفته سفارت ایران سردار رضی روز قبل حادثه در سفارت حضور داشته است و درباره تحرکات اخیر به گفتگو مشغول بود با اینکه مشخص شده بود که سردار رضی در لیست تروریستی اسرائیل قرار گرفته است اما ایشان هیچ ترس و واهمه‌ای از ترور و شهادت نداشت و با دل و جرات و شجاعت به فعالیت خود ادامه می‌داد.

همسر و فرزندان شهید سردار سید رضی موسوی کیست +عکس

این شهید بزرگوار زمانی که به منطقه اعزام می‌شود به همراه خانواده خود به سوریه رفته و در منطقه زینبیه دمشق ساکن می‌شود و همسرش همچون قبر که در کشورمان در مدرسه تدریس می‌کرد در دمشق نیز کار خود را ادامه داد لازم به ذکر است که سردار رضی موسوی در چهارم دی ماه ۱۴۰۲ توسط رژیم صهیونیستی مورد حمله موشکی قرار گرفت.

همسر و فرزندان شهید سردار سید رضی موسوی کیست +عکس

دیدار رهبر انقلاب به همسر و فرزندان شهید رضی موسوی

رهبر انقلاب در دیدار با خانواده شهید رضی به آنها گفت: خدا ان‌شاءالله درجاتش را عالی کند. خوشا بحالش، یک عمر زحمت و تلاش، آخرش هم جایزه شهادت پروردگار عالم! شما در اجر ایشان شریک هستید. – رهبر انقلاب با تسلیت به خانواده شهید و قدردانی از جهاد خستگی ناپذیر شهید سیدرضی موسوی برای این شهید همنشینی با اوصیاء و اولیاء الهی و علو درجات مسئلت کردند.

شهادت آرزوی پدرم بود

«صادق موسوی» فرزند سردار شهید «سید رضی موسوی» مستشار نظامی باسابقه سپاه پاسداران در سوریه در گفت‌وگو با شبکه المیادین اعلام کرد که پدرش همیشه از شهادت صحبت می‌کرد و می‌گفت آرزو دارد عمر خود را با شهادت به پایان برساند.

همسر و فرزندان شهید سردار سید رضی موسوی کیست +عکس

صادق موسوی در پیامی خطاب به رژیم صهیونیستی گفت: ما شهدایی را تقدیم کردیم اما همچنان پابرجا هستیم و در این راه باقی خواهیم ماند.

فرزند سردار موسوی افزود: این راهی که اشغالگران صهیونیست پیش گرفته‌اند در نهایت به هلاکت و نابودی آنها منجر خواهد شد. به دشمن می‌گوئیم که ما در راه مقاومت و شهدا باقی خواهیم ماند.

صادق موسوی در ادامه تاکید کرد: به رزمندگان مقاومت درود می‌فرستم و از همه می‌خواهم که با تمام قدرت در این راه باقی بمانند.

شغل همسر و فرزندان شهید سید رضی

برادر همسر شهید رضی موسوی میگوید شهید رضی دوتا پسر و یک دختر دارند که شغل دولتی ندارند و هیچگاه نخواستند از اسم و رسم پدرشان استفاده کنند برادرزن این شهید میگوید من همیشه به سردار میگفتم شما که اینقدر برای این مملکت جان و زندگی ات را گذاشته ای حداقل شرایطی برای فرزندان و همسرت محیا کند تا در جای مشغول شوند باور کنید می‌گفت خیر و هرکس باید لیاقت، توان و شایستگی خودش را داشته باشد. شما پسر بزرگ او را ببینید چه‌کاره‌ است؟ هیچ کدام از فرزندان او در جایی استخدام نیستند؛ شرکت خصوصی نداشته و با هیچ‌جایی زد و بند ندارند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *