همسر فیلیپه کایسدو از هواداران پرسپولیس شکایت کرد +عکس

همسر فیلیپه کایسدو از هواداران پرسپولیس شکایت کرد +عکس

فیلیپه کایسدو بازیکن اهل اکوادور که قرار بود به پرسپولیس بیاید به دلیل فحاشی و توهین های هواداران پرسپولیس به همسرش تصمیم گرفت که از آمدن به ایران منصرف شود و قید پرسپولیس را بزند.

همسر فیلیپه کایسدو از هواداران پرسپولیس شکایت کرد +عکس

همسر فیلیپه کایسدو از هواداران پرسپولیس شکایت کرد

همسر فیلیپه کایسدو نیز اعلام کرد که میخواهد پرسپولیس بابت اهانت و توهین های جنسی شکایت بکند که اگر این اتفاق بیافتد بدون شک تبعات بدی برای این تیم خواهد داشت علاوه بر آن آبروی فرهنگی ایران خواهد رفت چرا که در رسانه های دنیا منعکس میشود.

همسر فیلیپه کایسدو به شدت از هواداران پرسپولیس شاکی است چرا که کامنت های بسیار زشتی در پیج اینستاگرام او درج کرده اند و او و فیلیپه کایسدو  هم با استفاده از گزینه ترجمه انها را خوانده است.

همچنین ببینید:

پست اینستاگرام توهین پرسپولیس به گوا هند و شکایت هندی ها +عکس

عکس / علت بدون تماشاگر بودن بازی پرسپولیس و النصر در آسیا 2023

فیلیپه کایسدو سابقه ۶۸ بازی در تیم ملی فوتبال اکوادور را در کارنامه خود دارد و پنجمین گلزن برتر این تیم است و گزینه بسیار عالی برای پرسپولیس برای حضور در جام باشگاه های آسیا بود.

اما رضا درویش ساعاتی قبل و در یک برنامه تلویزیونی از منتفی شده این انتقال به عجیب‌ترین دلیل ممکن خبر داد؛ درویش حمله کاربران ایرانی به صفحه زن فیلیپه کایسدو مهاجم سابقا محبوب سیمونه اینزاگی و فحاشی به او را دلیل منتفی شدن پیوستن این مهاجم به پرسپولیس اعلام کرد.

کایسدو در دوازده تیم مختلف و در هشت کشور گوناگون فعالیت کرده و در سیصد بازی به‌عنوان مهاجم نوک در زمین بوده است. وینگر راست، وینگر چپ، مهاجم سایه و هافبک چپ دیگر پست‌هایی بوده‌اند که کایسدو به‌مدت خیلی کوتاه در آن مناطق بازی کرده است. باید دید این مهاجم پا‌به‌سن‌گذاشته می‌تواند با قدرت تمام‌کنندگی به کمک سرخ‌پوشان بیاید و نسخه به‌روزشده لوکادیای هلندی باشد یا خیر.

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *