پشت صحنه کامل واقعا مامان خوبی داری در فیلم هزارپا

پشت صحنه کامل واقعا مامان خوبی داری فیلم هزارپا

سکانس دیالوگ واقعاً مادر خوبی داری در فیلم هزارپا یکی از سکانس‌های معروف و طنز بوده که در شبکه‌های اجتماعی حسابی وایرال شده بود دیالوگ طنزی که بین جواد عزتی و مهران احمدی رد و بدل می‌شد.

فیلم پشت صحنه کامل واقعا مامان خوبی داری

مجله شبونه – کسانی که این فیلم را ندیدند ماجرا از این قرار است که کامران با بازی مهران احمدی به مادر منصور با بازی جواد عزتی علاقمند میشود و با هم در ارتباط هستند حالا کامران سعی می‌کند که به منصور ابراز علاقه کرده تا دل او را به دست بیاورد و به ازدواج مادرش تن بدهد به همین دلیل هر وقت که منصور را می‌دید از مادر او تعریف و تمجید می‌کرد که باعث غیرتی شدن منصور می‌شد .

فیلم هزارپا یکی از فیلم‌های پرفروش سینمای ایران می‌باشد که در سال ۱۳۹۷ بیش از ۳۹ میلیارد تومان فروش داشت و توانست رکورد فروش فیلم‌های سینمایی را در آن زمان بشکند.

هزارپا، فیلمی ایرانی در ژانر کمدی  به کارگردانی ابوالحسن داوودی، تهیه‌کنندگی رضا رخشان و نویسندگی امیر برادران، پیمان جزینی و مصطفی زندی است که در سال ۱۳۹۷ منتشر شد .”هزارپا” آخرین ساخته ی ابوالحسن داوودی فیلمی کمدی ست با جنس شوخی های آشنای این سینما؛ اگر انتظار تماشای یک کمدی خوب در حد و اندازه ی «خوب، بد، جلف» را دارید گمان نمی کنم «هزارپا» گزینه ی مناسبی برای شما باشد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *