واکنش سید جواد هاشمی به سکانس لخت شدن در سریال زخم کاری

واکنش سید جواد هاشمی به لخت شدن در سریال زخم کاری را همراه جزئیات در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

واکنش سید جواد هاشمی به سکانس لخت شدن در سریال زخم کاری

واکنش سید جواد هاشمی به لخت شدن در سریال زخم کاری

سید جواد هاشمی بازیگر سرشناس کشورمان که این روزها به دلیل سکانس جنجالی سریال زخم کاری مورد انتقاد قرار گرفته است به شدت اعصبانی و ناراحت است .

او در یک سکانس در سریال زخم کاری کنار استخر به صورت برهنه نشسته است که حواشی زیادی دامانش را گرفت.

با توجه به اینکه این بازیگر بیشتر نقش های بسیجی و رزمنده را بازی میکرده حالا تصاویرش به صورت برهنه کنار استخر در نقش متفاوت برای مخاطبان فیلم و سریال غریب بوده و برخی از کاربران هم با ان شوخی کردند.

این اتفاق باعث شد که حتی قسمت جدید سریال زخم کاری از بازار جمع اوری شود و اجازه عرصه به قسمت جدید سریال ندهند.

آقای سید جواد هاشمی به شدت از این اتفاق عصبانی شده و در مصاحبه اش گفت:

فیلم را در زیر ببینید

سیدجواد هاشمی این طور پاسخ داد: « بله پس از منتشر شدن این قسمت از فیلم ملاحظاتی انجام شده است که موجب عدم حضور من در برنامه “نشان ارادت” بوده اما اینکه این ملاحظات چقدر می تواند درست باشد و چقدر احمقانه؟ من نمی دانم! به اعتقاد من این ماجرا ربطی به هم ندارد اما دوستان آن ها را به هم ارتباط می دهند. در خصوص این حواشی می توانم بگویم چطور لخت شدن برای سینه زدن در مجالس عزاداری امام حسین اشکالی ندارد و لخت شدن در کنار استخر آن هم برای ایفای نقش در یک سریال اشکال دارد؟

مداحان بسیاری داریم که برای عزاداری لخت می شوند؛ تلویزیون و فضای مجازی به راحتی آن ها را نشان می دهند، اگر لخت شدن ایراد دارد پس در هیئت های امام حسین مشکل بیشتری ایجاد می کند.

 

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *