ورزش و رقص با آهنگ و موسیقی در مسجد خمینی شهر اصفهان (فیلم)

ورزش صبحگاهی با آهنگ و موسیقی شاد رقص در مسجد خمینی شهر اصفهان (فیلم) همراه رقص  و آهنگ شاد در مسجد خمینی شهر اصفهان را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

ورزش و رقص با آهنگ و موسیقی در مسجد خمینی شهر اصفهان (فیلم)

کلیپی در فضای مجازی منتشر دشه که گروهی از آقایان در مسجد با آهنگ شاد مخصوص رقص در حال ورزش کردن هستند و این فیلم بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی داشته است .

فیلم ورزش صبحگاهی با موسیقی در مسجد خمینی شهر

هرچند که ورزش کردن اتفاق و عمل بسیار پسندیده ای است اما با توجه به مکانی همچون مسجد و گذاشتن آهنگ رقص نمیتواند چندان خوشایند باشد و افرادی دارای افکار مذهبی به شدت این عمل را نهی و منع میکنند.

پایگاه خبری «حوزه» نوشت این ویدیو باعث «جریحه دار شدن قلوب خانواده شهدا» شده و «مطالبه‌گری» آنها، ستاد امر به معروف و نهی از منکر، مرکز رسیدگی به امور مساجد و بنیاد شهید را در پی داشته است.

برخی از کاربران نیز ورزش کردن در مسجد را کار خوبی میدانند اما آهنگ رقص با این مدل سبک ها نمیتواند اتفاق خوبی در یک مسجد باشد به خصوص خمینی شهر که یک شهر مذهبی و سنتی میباشد و این گونه رفتاراها را به هیچ عنوان نمیپسندند

گفتنی است، از چند روز گذشته تاکنون مراکز، دستگاه ها و نهادهای انقلابی و دینی همچون ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان خمینی شهر و مرکز رسیدگی به امور مساجد خمینی شهر اقدام به صدور بیانیه های مختلف کرده اند و همچنین جمعی از مردم این شهرستان طوماری بدین مضمون امضاء کرده اند:

با توجه به اقدام اخیر گروهی به بهانه ورزش صبحگاهی عمومی در کنار قبور مطهر شهدا و اقدام به پخش آهنگ های بسیار زننده و ضد اسلامی و همچنین انجام حرکات موزون و مورد اشکال، تحت عنوان نرمش و در پی آن جریحه دار شدن قلوب ما خانواده‌ های شهدا و اهالی انقلابی و متعهد به نظام اسلامی لازم است نکات زیر را اعلام داریم:

۱- حرکات فوق الذکر که باعث هتک حرمت گلزار مطهر شهدا گردیده را به شدّت محکوم نموده و در صورت تکرار موارد مشابه با قاطعیت تمام برخورد خواهیم نمود.

۲- عاملان و دست اندرکاران اجرای برنامه فوق الذکر و مسببین هتک حرمت گلزار شهدا می بایست ضمن قبول اشتباه خود، از عموم مردم اندآن و بخصوص از خانواده های شهدا عذرخواهی رسمی نموده و متعهد شوند ضمن اجر نهادن به مقام شامخ شهدا از تکرار سخیفانه اعمال مشابه جداً خودداری نمایند.

۳- از آنجایی که عملکرد مسئولین فعلی، سالهاست مورد رصد می باشد قاطعانه اعلام میداریم این افراد لایق اداره و مدیریت گلزار شهدای اندان نیستند و تقاضای آن داریم تا با واگذاری این مسئولیت به خانواده های شهدا و یا افراد و مجموعه های متعهد دیگر محلی، ما را از نگرانی برای نسل های آینده انقلاب رها سازی شود.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *