تعطیلی مدارس فردا شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ مشخص شد (سیل باران)

تعطیلی مدارس نوبت بعدازظهر امروز ۲۲ اسفند به علت چهارشنبه سوری

خبر فوری تعطیلی مدارس فردا برای چهارشنبه سوری

امروز سه‌شنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ برخی از مدارس کشور به علت امنیت دانش آموزان به مناسبت چهارشنبه سوری تعطیل شد مدارس نوبت عصر رباط‌کریم و پرند برای در روز سه‌شنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ و مصادف با شب چهارشنبه آخر سال خبر داد.

برخی از مدارس و ادارات امروز به علت چهارشنبه سوری نیز زودتر تعطیل خواهند شد.

تعطیلی مدارس امروز ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ به علت چهارشنبه سوری

احتمال تعطیلی مدارس فردا به علت چهارشنبه سوری

احتمال دارد فردا مدارس نوبت بعدازظهر در سراسر کشور به علت امنیت جانی دانش اموزان تعطیل شود بستگی به اموزش و پرورش هر شهر دارد که بررسی کند اوضاع شهر به چه صورت است اگر پیش بینی کنند که ممکن است برای دانش اموزان مشکلیبه وجود می اید احتمال تعطیلی مدارس بسیار بالاست.

آیا چهارشنبه سوری امسال 1402 مدارس تعطیل است؟

با توجه به فرا رسیدن چهارشنبه سوری امسال 1402 بسیاری از دانش اموزان خواستار تعطیلی مدارس شدند و برخی از آنها مدعی هستند که برای امنیت و آسایش بهتر است که مدارس برای چهارشنبه سوری تعطیل شود که اتفاقی برای دانش اموزان در خیابان و در مسیر رفت و آمد رخ ندهد.

احتمال دارد که روز سه شنبه 22 اسفند که مدارس نوبت بعداز ظهر تعطیل شود.

وضعیت تعطیلی مدارس چهارشنبه سوری ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ مشخص شد

معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس پایتخت با هشدار به برهم زنندگان آرامش مردم در آستانه آخرین چهارشنبه سال از خانواده‌ها خواست در روزهای پیش رو مراقب فرزندان خود باشند.

به گزارش ایسنا، سرهنگ علی همه‌خانی با اشاره به درپیش بودن چهارشنبه‌سوری گفت: در ایام منتهی به چهارشنبه آخر سال پلیس با هنجارشکنان و برهم زنندگان آرامش مردم و جامعه برخورد قانونی خواهد کرد.

وی با بیان اینکه حفظ امنیت و آرامش جامعه همواره از اولویت‌های اصلی پلیس است، گفت: طبیعی است که ایجاد بی نظمی و سلب آرامش مردم خط قرمز خدمتگذاران مردم در مجموعه پلیس تهران بزرگ است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با تاکید بر اینکه جوانان و نوجوانان عزیز با کنترل و مدیریت هیجانات آنی هم از خطرات احتمالی پیشگیری کنند و هم پلیس را یاری کنند ، اضافه کرد: والدین از نگهداری مواد محترقه، تهیه و ساخت وسایل آتش بازی دستی توسط فرزندان جلوگیری کنند تا آنها سرود شاد زندگی را در صدای مهیب نارنجک و مواد محترقه به سکوت و غم تبدیل نکنند.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *