بیوگرافی محمدرضا نجاتی اسلاملو قاتل زهره فکورصبور کیست +عکس

بیوگرافی محمدرضا نجاتی اسلاملو متهم قاتل زهره فکورصبور کیست +عکس

محمدرضا نجاتی اسلاملو یکی از تاجران و ثروتمندان ایران متولد 1367 در ارومیه است و اصالتا اهل ارومیه است او ملک های زیادی در تهران ، اصفهان ، دوبی ، قطر ، کیش و …. دارد ولی نامش زمانی رسانه ای شد که به عنوان فرد دخیل در قتل زهره فکورصبور بازیگر سینما مطرح شد که در ادامه به بیوگرافی محمدرضا نجاتی اسلاملو و زندگی شخصی و ماجرای رابطه اش با زهره فکورصبور خواهیم پرداخت.

بیوگرافی محمدرضا نجاتی اسلاملو

محمدرضا نجاتی متولد ۱۳۶۷ در ارومیه بوده و یکی از تاجران سرشناس یرانی می‌باشد که در بین ۸ مرد ثروتمند ایران قرار دارد او دارای ۱۰ نفتکش و ۱۰ برج در تهران و سهامدار ۳ بانک بوده و دارای ۷ آپارتمان در مناطق الای شهر تهران می‌باشد.

محمدرضا نجاتی علاوه بر تهران ۲۰۰ آپارتمان در اصفهان و ۱۰ هزار متر ویلا در شهرهای شمالی کشور دارد او سهامدار کارخانه شیشه در همدان بوده و دارای گردش مالی ۱۰۰ میلیارد تومان در روز است نام او زمانی بر سر زبان‌ها افتاد که در پرونده قتل هره فکور صبور نامش دیده می‌شد.

بیوگرافی محمدرضا نجاتی اسلاملو قاتل زهره فکورصبور کیست +عکس

محمدرضا نجاتی کیست

محمدرضا نجاتی ۳۶ ساله اهل ارومیه است او از تاجران سرشناس و قدرتمند ایرانی بوده که دارای بیش از ۱۰ نفتکش بزرگ در خلیج فارس بوده و املاک زیادی در شهرهای مختلف ایران دارد.

او را به عنوان یکی از ثروتمندترین ره‌های ایرانی می‌شناسند که علاوه بر ایران در دبی و قطر نیز دارای چندین برج و هتل است.

آیا قاتل زهره فکورصبور است؟

بعد از فوت زهره فکور صبور پلیس و پزشکی قانونی در تحقیقات اولیه اعلام کردند که او بر اثر خوردن تعداد زیادی قرص جانش را از دست داده و به نوعی خودکشی کرده است .

اما بعد از پیدا شدن سرنخ‌های بیشتر مشخص شد پای یک مرد دیگر در میان بوده که ماجرای قتل مطرح می‌شود و اون کسی نیست جز محمدرضا نجاتی که یاری از رسانه‌ها نام او را به عنوان قاتل معرفی می‌کنند.

چند رسانه مدعی هستند که محمدرضا نجاتی در پرونده مرگ زهره فکور صبور مداخله داشته است.

همچنین ببینید

بیوگرافی حسین هدایتی سرمایه دار و خانواده اش

بیوگرافی سمیه نور تاجر امارات و همسرش

واکنش وکیل محمدرضا نجاتی

وکیل محمدرضا نجاتی مدعی شده هنوز هیچی مشخص نیست و اینکه چرا برخی ازرسانه نام او را به عنوان قاتل مطرح میکنند به زودی باید در دادگاه پاسخگوی اتهامات باشند.

بیوگرافی محمدرضا نجاتی اسلاملو متهم قاتل زهره فکورصبور کیست +عکس

ماجرای مرگ بازیگر جوان به دهم اسفند ماه سال ۱۴۰۰ برمی‌گردد. آن روز به قاضی محمدرضا صاحب‌جمعی، بازپرس جنایی تهران خبر رسید که بازیگر جوان در آپارتمانش در طبقه چهارم ساختمانی مسکونی در حوالی قلهک جان باخته است. جسد او در اتاق خواب پیدا شده وچند ساعت از مرگش می‌گذشت. او لباس خانه به تن داشت معاینات اولیه نشان می‌داد که روی بدنش هیچ گونه آثار کبودی، ضرب و جرح و یا علائمی که نشان دهد او به قتل رسیده است، دیده نمی‌شود. در کنار جسد نیز چند ورق قرص به چشم می‌خورد و در ادامه بررسی‌ها مشخص شد که او دچار مسمومیت دارویی شده است. با این وجود جسد به پزشکی قانونی منتقل شد تا بررسی های تخصصی علت اصلی مرگ خانم بازیگر را مشخص کند.

در ادامه تحقیقات معلوم شد نخستین فردی که با جسد مواجه شده همسر خانم بازیگر بوده است. وی تهیه کننده سینما و تلویزیون و متوفی همسر دوم او بود. این مرد که به شدت از مرگ همسرش شوکه شده بود وقتی کمی آرامتر شد به قاضی جنایی گفت: همسرم به تنهایی در این آپارتمان(محل حادثه) زندگی می کرد و مشکل خاصی نداشت.

رابطه محمدرضا نجاتی و زهره فکور چیست؟

برخی ار رسانه مدعی بودند که محمدرضا نجاتی قاتل زهره فکورصبور است درحالی این او تاثیری در پرونده قتل نداشته است و پرونده قتل زهره فکورصبور با خوردن تعداد زیاد قرص مختومه شده است محمدرضا نجاتی به دلی اخاذی و تهدید زهره فکورصبور دستگیر شده است و اینکه رابطه ای با این محومه داشته باشد کاملا کذب است و هیچ رابطه ای بین انها وجود نداشته است

حسین شاهرخی، وکیل مدافع پرونده ی مرگ مشکوک مرحوم “فکور صبور اعلام نمود:

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *