پخش آهنگ رپ سینا ساعی رپر از شبکه مستند صدا و سیما (تیتراژ تیزر)

پخش آهنگ رپ سینا ساعی رپر از شبکه مستند صدا و سیما (تیتراژ تیزر)

پخش آهنگ رپ سینا ساعی رپر از شبکه مستند صدا و سیما به عنوان تیتراژ و تیزر که در نوع خود میتواند بسیار عجیب باشد این در حالیست که صدا وسیما هیچگاه تا به حال رپرها را به رسمیت نمیشناخته است چه برسد از آهنگ های آنها استفاده کند.

پخش آهنگ رپ سینا ساعی رپر از شبکه مستند

سینا ساعی از خواننده های رپ بوده که چند سالیست در این عرصه فعالیت دارد البته او در ایران است و آهنگ هایش نه سیاسیت و نه توهین آمیز و برای همین است که شاید صداوسیما این آهنگ را پخش کرده است.

او سابقه همکاری با گروه های رجز و تیک تاک را در کارنامه دارد البته این خواننده هیچگاه در آهنگهایش از الفاظ رکیک استفاده نکرده است.

جالب است بدانید که تا به حال هیچ یک از خواننده های رپ در کشورمان مجوز رسمی نگرفته اند و حتی یاس خواننده ای که هیچگاه ایران را ترک نکرد نتوانست در کشورمان کنسرتی برگزار کند به هر حال باید ببینید که سنا ساعی با کدام یکی از تهیه کننده ها  و کارگردانها در ارتباط میباشد.

سینا ساعی متولد ۳۱ اردیبهشت ۱۳۶۷ میباشد از سینا ساعی علاوه بر مهارت و تکنیک های بسیار زیبایش، به عنوان یکی از رپرهای مودب نیز یاد می شود. این رپر مشهور هم اکنون در گروه موسیقی تیک تاک فعالیت می کند و طی چند سال گذشته بسیار موفق ظاهر شده است.بیوگرافی سینا ساعی؛ رپر مشهور ایرانی – آشنایی با زندگی خصوصی – مجله شانس

 

فیلم کامل تشییع جنازه و خاکسپاری مهسا امینی در سقز را ببینیدفیلم کامل تشییع جنازه و خاکسپاری مهسا امینی در سقز
ازدواج دوم و مجدد شهاب حسینی با هستی مهدوی فر واقعیت دارد؟فیلم / ازدواج دوم شهاب حسینی با دختر جوان
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.