پخش زنده بازی ایران و ولز جام جهانی فوتبال امروز (پخش اینترنتی بدون سانسور)

پخش زنده بازی ایران و ولز جام جهانی فوتبال امروز (پخش اینترنتی بدون سانسور)

پخش زنده بازی ایران و ولز جام جهانی 2022 امروز (پخش اینترنتی بدون سانسوربازی فوتبال ایران ولز) مسابقه فوتبال ایران و ولز را در ادامه ببینید.

پخش زنده بازی ایران و ولز جام جهانی 2022 امروز

برای تماشا اینجا را ضربه بزنید

تیم ملی ایران در گام بعدی بازی گروهی جام جهانی ۲۰۲۲ به مصاف تیم ملی ولز خواهد رفت که هر دو تیم برای برد تلاش میکنند.

تیم ملی ایران در صورت باخت در این بازی در برابر آمریکا بازی تشریفاتی خواهند داشتو در هر صورت باید این بازی را ببرند تا بتوانند با امید بیشتر برای بازی با آمریکا تلاش کنند و از گروه خود صعود نمایند.

جالب است بدانید که بسیاری از کارشناسان اروپایی معتقد هستند که تیم ملی انگلستان و آمریکا از این گروه صعود می کنند بازی بسیار بد بازیکنان تیم ملی ایران در اولین مسابقه خود در جام جهانی دیدگاه بسیاری از کارشناسان فوتبال را به تیم ملی ایران بدبین کرده است.

ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه امروز جمعه چهارم آذر ماه ۱۴۰۱ تیم ملی ایران به مصاف تیم ملی ولز خواهد رفت و باید ببینیم که آیا ملی پوشان کشورمان می توانند در این بازی با ۳ امتیاز بیرون بیایند یا خیر باید توجه داشته باشید که فقط شبکه هایی که حق پخش بازی های جام جهانی را خریداری کرده اند قادر به پخش مسابقه خواهند بود در این صفحه می توانید به صورت اینترنتی بازی ایران ولز در جام جهانی ۲۰۲۲ را تماشا کنید.

 

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *