پخش زنده مسابقه هادی چوپان فینال آرنولد کلاسیک 2024 بدون سانسور

فیلم کامل مسابقه هادی چوپان فینال آرنولد کلاسیک 2024 بدون سانسور

پخش زنده مسابقه هادی چوپان فینال آرنولد کلاسیک 2024 بدون سانسور با کیفیت اصلی را در این صفحه مشاهده نمایید.

فیلم کامل مسابقه هادی چوپان فینال آرنولد کلاسیک 2024

مسابقه هادی چوپان و سامسون داوودا بامداد فردا یکشنبه سیزدهم اسفند ساعت 3:30 برگزار خواهد شد و فینال آرنولدکلاسیک در دسته اوپن دارای دو غول بدنسازی جهان میباشد هادی چوپان اگر بتواند قهرمان شود جایزه 300 هزار دلاری را کسب خواهد.

آرنولد کلاسیک با نام جشنواره ورزشی آرنولد IFBB، که به عنوان جشنواره ورزشی آرنولد شوارتزنگر نیز شناخته می‌شود، یک رویداد سالانه چند ورزشی است.

پخش زنده مسابقه هادی چوپان فینال آرنولد کلاسیک 2024 بدون سانسور

هادی چوپان بدنساز مشهور و شناخته شده ایرانی، هادی چوپان در 4 مهر 1366 در روستای اینوی شهرستان بیضای استان فارس به دنیا آمده است. در کارنامه هادی چوپان بیش از 30 مدال رنگارنگ در سطوح استانی، کشوری، قاره‌ای و جهانی ثبت شده است.

سایت «barbend» لیست شرکت کنندگان مسابقات پرورش اندام «آرنولد کلاسیک» در سال 2024 را منتشر کرد که نام هادی چوپان ورزشکار قهرمان کشورمان در این لیست بود.

هادی چوپان پس از یک سال آقایی در پرورش اندام دنیا با مدال طلای مستر المپیا در ماه گذشته جایگاه اولی را از دست داد و در رده دوم مسابقات مستر المپیا قرار گرفت.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *