زمان و ساعت پخش سریال بچه مهندس 3

سریال دوست داشتنی و جذاب بچه مهندس که فصل اول و دوم آن مورد استقبال مردم قرار گرفت حالا فصل سوم آن توسط آقای علی غفاری کارگردان سرشناس ساخته شده است و کار فیلمبرداری آن روزهای پایانی خود را سپری کرده و به زودی اماده خواهد شد که از تلویزیون پخش شود.

زمان و ساعت پخش سریال بچه مهندس 3 و فصل سوم بچه مهندس 3

زمان پخش سریال بچه مهندس 3 در ماه رمضان 99

آقای غفاری درباره این پخش فصل سوم این مجموعه گفته است که ما درخواست داده ایم که مسئولان صدا و سیما زمان پخش را برای ماه مبارک رمضان در سال 1399 درخواست داده اند.

حالا به احتمال زیاد پخش فصل سوم این مجموعه در ماه مبارک رمضان از شبکه دوم سما بر روی انتن خواهد رفت و باید منتظر استقبال مردم و مخاطبان تلویزیونی باشیم

داستان فصل سوم بچه مهندس

داستان فصل سوم درباره دوران بزرگسالی کاراکتر اصلی این مجموعه یعنی جوادی و مژگان میباشند که بعد از مدتها دوری و انتظار برای رسیدن به یکدیگر در نهایت متوانند با هم ملاقات کنند و داستان بسیار جذاب و دراماتیک خواهد بود.

زمان و ساعت پخش سریال بچه مهندس 3 و فصل سوم بچه مهندس 3

جوادی که در فصل دوم از مژگان خواستگاری کرد ولی پدر و مادر مژگان ازدواج انها را در آن سن صلاح ندانستند و گفتند که مژگان باید به خارج از کشور باید برود و تحصیلات خود را ادامه بدهد در نهایت در فصل سوم یکدیگر را ملاقات کرده و مژگان به ایران بازخواهد گشت.

آقای سعید سعدی که تهیه کنندگی این مجموعه را بر عهده دارد درباره فیلمبرداری فصل سوم میگوید که 75 درصد فیلمبرداری ین مجموعه به پایان رسیده است که ببشتر لوکیشن آن در شرکتی حوالی شادآباد میباشد و که در بهمن 1398 فیلمبرداری ان به صورت کامل به پایان خواهد رسید.

زمان و ساعت پخش سریال بچه مهندس 3 و فصل سوم بچه مهندس 3

زمان پخش سریال بچه مهندس 3 در ماه رمضان 99

وی در خصوص زمان پخش سریال، تأکید کرد: پیشنهاد ما به پخش شبکه 2 ایام ماه مبارک رمضان 1399 است اما بستگی به تصمیم خودشان دارد.سعدی با اشاره به اضافه شدن دو بازیگر به گروه “بچه‌مهندس”، افزود: سیدمهرداد ضیایی و کاوه سماک‌باشی به گروه بازیگران سریال اضافه شده‌اند و تعدادی دیگر هم در مراحل بعدی اضافه می‌شوند.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا سومین فصل “بچه‌مهندس” آخرین فاز از این مجموعه تلویزیونی است، خاطرنشان کرد: از لحاظ ما “بچه‌مهندس”3 آخرین فاز این مجموعه تلویزیونی به شمار می‌رود اما شبکه تصمیم می‌گیرد که آیا این سریال ادامه‌ای داشته باشد یا خیر.

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف یا اصلاح شود. همچنین میتوانید در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر سایت در تلگرام: Webmaster_team@

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *