زمان و ساعت پخش و تکرار سریال روزهای ابدی و ساعت بازپخش

زمان پخش و تکرار سریال روزهای ابدی + ساعت پخش دقیق سریال روزهای ابدی را در این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

این مجموعه  از روز هشتم دی ماه 99 هر شب ساعت 22:15 ( ده شب) پخش میگردد . همچنین این سریال نیز در روزهای پنج شنبه خلاصه آن و جمعه نیز پخش میگردد.

زمان و ساعت پخش و تکرار سریال روزهای ابدی

تکرار سریال خانه امن چه ساعتی پخش می شود ؟

بازپخش این سریال نیز در سه نوبت ساعت های : 2:30 بامداد / 10 صبح و 15 ظهر نیز پخش میگردد.

مجموعه تلویزیونی روزهای ابدی سریالی ضد آمریکایی بوده که به کارگردانی جواد شمقدری و تهیه کنندگی محسن علی اکبری تولید و ساخته شده است.

این مجموعه و سریال با محوریت ضد آمریکایی و درباره تسخیر لانه جاسوسی و سفارت آمریکا می باشد
لوکیشن های زیادی نیز از جمله محلات مختلف تهران از خیابان طالقانی و گمرک و باشگاه ساواک در خیابان دربند، بازار- امامزاده در امامزاده اسماعیل، خانه پرویز در انقلاب، خانه تیمی جدید قداییان در خیابان رشت، خانه تیمی سرخو در امین حضور، خانه دانشفر در امین حضور، خانه مایکل مترینکو در میدان قزوین، خوابگاه دانشجویی دختران در خیابان رشت، خوابگاه دانشجویی مهدی در بیمارستان عمل است.

«روزهای ابدی» در سه فصل پیش‌بینی شده، فصل یک از پیش از انقلاب شروع می‌شود و تا تسخیر لانه جاسوسی را روایت می‌کند. فصل های بعدی هم به حوادث حین گروگانگیری تا کودتای نوژه و آغاز جنگ تحمیلی که با حمایت آمریکا صورت گرفت، می‌پردازد.

تصاویر مربوط به فصل یک در تهران، فصل دو در روستای قرق آباد، فصل سه در خجیر، فصل چهار در گنبد و مشهد و همچنین فصل پنج در تهران ضبط شده است. فصل دو این سریال از تسخیر لانه جاسوسی آغاز شده و تا پایان جنگ تحمیلی ادامه دارد.

در این مجموعه که به سفارش مرکز سیمافیلم تهیه و تولید شده است، بازیگران ایرانی چون احمد نجفی، حمید گودرزی، علیرام نورایی، رحیم نوروزی، صالح میرزا آقایی، جلیل فرجاد، شهره لرستانی، زهرا سعیدی، امیرمحمد زند، کاوه سماک باشی و… با معرفی امین اسکندریان، یلدا افشارنیا و کیمیا اکرمی به ایفای نقش می‌پردازند.

زمان و ساعت پخش و تکرار سریال روزهای ابدی و ساعت بازپخش

حسن علی اکبری تهیه کننده سینما و تلویزیون در خصوص اینکه فضای مجازی چقدر در دیده شدن سریال « روزهای ابدی» موثر بوده است به خبرنگار سرویس فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا گفت: نمی توان فضای مجازی را ندیده گرفت و حتما این فضا تاثیر زیادی داشته است ولی از طرفی در فضای مجازی با نظرات مختلفی مواجه هستیم برخی موافق و برخی دیگر مخالف این سریال هستند درواقع این مسئله به فیلم ساز کمک می کند که اگر نقدی یا ضعفی در کار باشد به قدرت تبدیل شود و اگر نقطه قوتی دارد فیلم ساز به پروژه بعد و مقوله نفوذ بیشتر بپردازد.

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *