زمان و ساعت پخش و تکرار سریال کوبار از شبکه آی فیلم 1402

زمان و ساعت پخش و تکرار سریال کوبار از شبکه آی فیلم 1402

سریال کوبار یکی از سریالهای پر بیننده تلویزیونی بوده که از جمعه سوم آذر هرشب از ساعت ۱۸:۰۰ از شبکه آی فیلم پخش خواهد شد و تکرار آن را روز بعد ساعت ۰۲:۰۰ و ۱۰:۰۰ بازپخش میشود در ادامه جزئیات را خواهید دید.

🔻زمان و ساعت پخش و تکرار سریال کوبار

🔹 روز پخش سریال کوبار از شبکه آی فیلم : از ۳ آذر ۱۴۰۲ – هرشب (به غیر از پنجشنبه ها)
🔹 ساعت پخش سریال کوبار از شبکه آی فیلم : ساعت ۱۸:۰۰
🔹 ساعت تکرار سریال کوبار از شبکه آی فیلم : ۰۲:۰۰ و ۱۰:۰۰ روز بعد

درباره سریال کوبار

این سریال از ۳۵ قسمت ۵۰ دقیقه ای تشکیل شده است و اکثر لوکیشن های آن در ارتفاعات کوهستانی دیلمان ضبط شده است.

زمان و ساعت پخش و تکرار سریال کوبار از شبکه آی فیلم 1402

اسامی بازیگران سریال کوبار

در این سریال بازیگران بسیاری ازجمله؛ پژمان بازغی و ارمیا قاسمی ایفای نقش کرده اند و فریدون حسن پور تیم قدرتمندی از بازیگران و هنرمندان را در این کار تلویزیونی جمع کرده است. سید مصطفی موسوی تهیه کننده این کار بیان کرده که در ابتدا نام سریال مرد بود و سپس به کوبار تغییر کرده است. ارمیا قاسمی بازیگر نقش ستار است که نقش اول این سریال را عهده دار شده و نقش او بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

خلاصه داستان سریال کوبار

داستان سریال “کوبار” درباره یک معلم جوان به نام ارمیا قاسمی است. او به عنوان معلم به یک روستا می‌رود و با عشق و علاقه زیاد به کودکان، راه و رسم زندگی را به آن‌ها آموزش می‌دهد.

در طول این مسیر دشوار با مشکلات مختلفی روبرو می‌شود. این معلم مجبور است یک سال را در یک دبیرستان دورافتاده در منطقه‌ای کوهستانی زندگی کند. در ادامه‌ی سریال، او با یک پزشک به نام پژمان بازغی که در همان منطقه به تنهایی زندگی می‌کند، دوست می‌شود.

عوامل سریال کوبار

اگر از تصویربرداری سریال کوبار خوشتان آمده و یا دوستش ندارید، بهتر است بدانید مدیر فیلمبرداری آن سیروس کفاش بوده است. نظرتان درباره ضرباهنگ و تدوین سریال کوبار چیست؟ تدوین کوبار را احسان جعفری انجام داده است. اگر صدای کوبار به‌گوشتان نشسته و یا از آن ناراضی هستید، شما را با صدابردار سریال کوبار یعنی حسین نقوی آشنا می‌کنیم. علی بهرامی‌فر چهره‌پردازی یا طراحی گریم سریال کوبار را برعهده داشت.

ارمیا قاسمی اولین تجربه بازگیری اش در کوبار

آرمیا قاسمی درباره این سریال میگوید به دنبال بازیگر جوانی برای نقش معلم بودند که مهدی بوستان پرور دستیار کارگردان من را به ایشان معرفی کرد. به هر حال کارگردان هم قطعا یک سری فاکتورها برای بازیگر این نقش در نظر داشت و تا جایی هم که من متوجه شدم، اتفاقا خیلی هم در انتخاب بازیگر سختگیر است. کارهایی هم که در سینما و تلویزوین ساخته، دیده شده است و جایگاه خوبی در این حرفه دارند و من خوشحالم که در این کار بازی کردم. چون تجربیات خوبی از این کار توانستم بدست بیاورم.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *