زمان و مبلغ پرداخت عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی عیدی ۱۴۰۱

انتشار 22 بهمن 1400 * زمان و مبلغ پرداخت عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی عیدی ۱۴۰۱و جزئیات را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

زمان و مبلغ پرداخت عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی

زمان و مبلغ پرداخت عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی عیدی ۱۴۰۱

میزان عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی یکی از موضوعاتی بوده که ذهن از جامعه کارگران و قشر متوسط جامعه را درگیر خود کرده است با توجه به تورم بسیار شدید در کشورمان متاسفانه میزان پرداخت حقوق بازنشستگی تامین اجتماعی بسیار ناچیز به نظر می آید به خصوص در دو سال اخیر که اقلام سفره های مردم روز به روز قیمتشان تغییر می کند

اما حقوق بازنشستگی همچنان ثابت و کفاف تامین مخارج خانه را نمی کند به هر حال مهرداد غریب درباره واریزی عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی می‌گوید میزان عیدی همه ساله در قالب مصوبه‌ای توسط دولت مشخص و اجرا می‌شو.

د گفته شده است که هنوز مبلغ میزان عیدی مشخص نشده است این در حالی است که بازنشستگان تامین اجتماعی سال گذشته در ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ عیدی سال ۱۴۰۰ را دریافت کردند.

اما امسال هنوز از میزان مبلغ و زمان پرداخت چیزی مشخص نیست با روی کار آمدن ابراهیم رئیسی به عنوان ریاست جمهوری نتتظار می‌رود که شرایط بازنشستگان و قشر ضعیف جامعه رو به بهبودی برود اما در حال حاضر وضعیت بسیار مبهم پیش می رود سال گذشته عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بود که در ۱۶ بهمن ۱۳۹۲ به حساب مستمری بگیران واریز شد.

قریب همچنین درباره نسخه نویسی الکترونیک نیز اظهار کرد: در زمینه نسخه نویسی الکترونیک خوب پیش رفته‌ایم. دفترچه‌های بیمه حذف شده و صدور دفترچه نداریم. استحقاق سنجی به صورت الکترونیکی انجام می شود. در گذشته سالانه حدود ۲۵ میلیون برگ دفترچه جدید صادر می‌کردیم که کلا حذف شده است.

اینترنت کی وصل میشه؟ مهر 1401 چطوری وارد اینستاگرام و واتساپ شویماینترنت کی وصل میشه بلاخره؟ مهر 1401 
اینستاگرام و واتساپ کی وصل میشود آیا در مهر 1401 وصل میشه؟اینستاگرام و واتساپ کی وصل میشود 
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

یک نظر

  1. زینب نوروزی

    به نظرم علاوه بر اینکه حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی زیر خط فقر هست عیدی بازنشسته‌ها واقعاً کم،باید به بازنشسته‌ها سبد کالا تعلّق بگیره،خودتون قضاوت کنین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.