عکس پروفایل و استوری ارتحال امام خمینی (ره) + عکس نوشته

عکس پروفایل و استوری ارتحال امام خمینی (ره) + عکس نوشته

عکس پروفایل و استوری ارتحال امام خمینی (ره) با عکس نوشته را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

عکس پروفایل و استوری ارتحال امام خمینی (ره) + عکس نوشته

«ارتحال بزرگترین، تاثیرگذارترین و تاریخ ساز ترین فرد در تاریخ ایران اسلامی که در طول زندگی‌اش حماسه عزت، شرف و استقلال را ماندگار کرد هرگز از اذهان عمومی و حتی نسل‌های آینده پاک نخواهد شد با عروج ملکوتیش دردی جانکاه بر دل و جان تمام مردم این خطه ارزشمند نشانده شد که در وصف این ارتحال زبان‌ها قاصر است زیرا امام خمینی( ره) به عنوان بزرگ پرچمدار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی نهضتی جاودان را در سطح جهان برقرار کرد. قیام ۱۵خرداد که موجبات تزلزل پایه های رژیم سلطنتی را فراهم کرد در سایه تلاش‌های مجدانه امام خمینی( ره) رخ داد به طوری که این قیام و نهضت نقطه‌ای عطف در کارنامه انقلاب اسلامی ایران به شمار می رود.

عکس امام خمینی (ره) برای دسکتاپ

عکس نوشته ارتحال امام خمینی (ره)

شخصیت راسخ امام خمینی (ره) الگوی یگانه و ارزشمندی است برای همه آزادی خواهان جهان که با درایت و آینده نگری، اسلام ناب محمدی (ص) را احیا و با رهبری بی بدیلش کشور عزیزمان ایران اسلامی را به سدی استوار و نفوذ ناپذیردر برابر دژخیمان استکبار جهانی مبدل ساخته و عزت، خودباوری، استقلال، برابری و برادری را به ارمغان آورده است.

از سوی دیگر، پانزدهم خرداد نیز یادآور پایمردی­ ها و دلاوری­ های آزاد مردانی مومن و انقلابی است که یکپارچه و منسجم با لبیک گفتن به فرامین رهبر آزاده و خرمند و همچنین با نثار خون خویش نقطه عطفی در مبارزات مردم ایران علیه نظام ستم­شاهی رقم زدند.

تصاویر امام خمینی (ره) برای دسکتاپ و صفحه گوشی با کیفیت بالا

عکس پروفایل و استوری ارتحال امام خمینی (ره)

سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (رحمه الله تعالی علیه) نیمه خردادماه هر سال یادآور به سوگ نشستن ملت بزرگوار ایران در غم فراق معمار کبیر و مبارز خستگی‌ناپذیری است که انقلاب اسلامی ایران را به‌عنوان رستاخیز و رویداد قرن بیستم با تکیه‌ بر فرهنگ عاشورا به جهانیان معرفی کرده است.

رمز موفقیت امام عزیزمان، ایستادگی و مقاومت در برابر دشمنان، پایداری و مجاهدت در عدم سلطه پذیری و پافشاری بر اعتقادات، تکیه بر مردمسالاری دینی و ایمان بر نقش و رضایت مردم در تمامی وجوه و ابعاد حکومتی و اجتماعی، قاطعیت و صلابت در حفظ امنیت اجتماعی، اقتدار و صلابت در دفاع از کیان اعتقادی و ارزشها و صیانت از هنجارهای جامعه بود.

همچنین ببینید

متن تسلیت رحلت امام خمینی ره و قیام ۱۵ خرداد

100 متن ادبی رحلت امام خمینی (ره) 

عکس پروفایل و استوری ارتحال امام خمینی (ره) + عکس نوشته

امام امت از سال‌ها پیش و همزمان با ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ مبارزه با ظلم و ستم طاغوت را آغاز کرد و با تکیه بر خداوند متعال و به پشتوانه مردم، انقلاب شکوهمند اسلامی را بنیان گذارد و در این پیروزی و مبارزه نمی‌توان نقش قیام تاریخی و ضد استبدادی ۱۵ خرداد به عنوان مبدا نهضت اسلامی را نادیده گرفت، مردم مؤمن و انقلابی ایران اسلامی به ویژه در مناطقی مانند تهران، ورامین و پیشوا با تأسی از فرهنگ عاشورای حسینی (ع) در حمایت از ولایت و مرجعیت به میدان آمدند و اکنون نیز از فرامین داهیانه مقام معظم رهبری تبعیت می‌کنند و همچنان به مبارزه با استکبار جهانی ادامه می‌دهند.

……

سال‌ها می‌گذرد حادثه‌ها می‌آید‏

‏‏انتظار فرج از نیمه خرداد کشم

نیمه خردادماه هر سال یادآور خاطرات غم‌انگیز و حماسه‌آفرینی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است، چهاردهم خردادماه عروج ملکوتی بزرگ مردی از تبار نور را یادآوری می‌کند که بر بلندای تاریخ فریاد معنویت و فتح را سر داد و امید را در دل ستم‌دیدگان خسته از ظلم و استعمار روشن کرد، روزی که ملت بزرگ ایران و مستضعفان و آزادگان دنیا در فراق محبوب خود صاحب عزا شدند.

قیام ۱۵ خردادماه ۱۳۴۲ یادآور مجاهدت‌های ملت ایران به زعامت فقیهی عارف و حکیم و انقلابی بر علیه رژیم ستمشاهی هزاران ساله است و بی‌شک فصل مبرز و مؤثر در سرنوشت بشریت، از تاریخ زرین این مرز و بوم است که در بهمن ماه ۱۳۵۷ به بار نشست.

ملت غیور ایران اسلامی این واقعه عظیم را هرگز فراموش نخواهند کرد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *