پشت پرده اخراج بهروز بینشیان گوینده خبر از صدا و سیما +واکنش ها

پشت پرده اخراج بهروز بینشیان گوینده خبر از صدا و سیما +واکنش ها

بهروز بینشیان گوینده رادیو و تلویزیون و شبکه خبر مدعی است که صدا و سیما به علت اینکه او نماز اول وقت میخوانده و محل کارش را رها میکرده از سازمان اخراج شده است! این خبر در فضای مجازی جنجال زیادی را به راه انداخته است و برخی از کاربران با انتقاد از صدا و سیما از بهروز بینشیان حمایت کردند اما آیا واقعا ادعای بهروز بینشیان درباره اخراجش از صدا و سیما واقعیت دارد؟

این اخبار در حالی منتشر می‌شود که چند روز پیش محمدرضا شهبازی مجری انقلابی برنامه پاورقی از بازگشت محمدرضا گلزار و رضا رشیدپور به صدا و سیما به شدت عصبانی بود و حتی از این بابت قهر کرد و اعلام کرد دیگر با صدا و سیما همکاری نخواهد نداشت این اتفاقات باعث شده که خبر تغییر و تحولات در صدا و سیما و قطع همکاری با برخی از چهره‌های جنجالی به علت فشار قوت بگیرد و مشخص شود که صدا و سیما برای کنار گذاشتن چهره‌های پرحاشیه تصمیم جدی گرفته است بهروز بینشیان بدون شک اخرین کسی نیست که از صدا و سیما کنار گذاشته می‌شود

پشت پرده اخراج بهروز بینشیان گوینده خبر از صدا و سیما +واکنش ها

پشت پرده اخراج بهروز بینشیان گوینده خبر

بهروز بینشیان گوینده خبر در ادعایی عجیب گفته که به خاطر اینکه نماز اول وقت میخواندم از سازمان صداوسیما اخراجج شده ام! این ادعای او باعث شد که بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی از مدیران صداوسیما خواستار توضیح شوند.

فاضلی گوینده خبر به ادعای بهروز بینشیان واکنش نشان داد. بینشیان گوینده سابق شبکه خبر اخیراً با انتشار ویدئویی در فضای مجازی ادعا کرده بود که به خاطر خواندن نماز در استودیو، قرارداد همکاری‌اش لغو شده است.

پشت پرده اخراج بهروز بینشیان گوینده خبر از صدا و سیما +واکنش ها

افشاگری بهروز بینشیان گوینده خبر از علت اخراجش از صدا و سیما

بهروز بینشیان در ادعای خود که البته یک اکانت تویتری آن را منتشر کرده تایید نمود که صدا و سیما او را به علت اینکه نماز اول وقت میخوانده اخراج کرده است این ادعای او در نهایت با واکنش مسئولان صداو سیما همراه شد.

واکنش صداوسیما

مدیر گویندگان شبکه خبر در پاسخ به ادعای بهروز بینشیان میگوید که آقای بهروز بینشیان از سال 1393 چند پرونده‌از تخلفات انضباطی داشته و روسای شبکه خبر در دوره‌های مختلف وی را به هیأت‌های تخلفات معرفی کرده‌اند.

 

با توجه به همه این سوابق، هیات تخلفات اداری رای به قطع همکاری داده است.

پشت پرده اخراج بهروز بینشیان گوینده خبر از صدا و سیما +واکنش ها

همچنین ببینید

فیلم ببینید: میم پیشرو در صدا و سیما و عبدالله روا برنامه ویدیو چک

ماجرای رابطه مهناز افشار و یاسمین پهلوی لو رفت +عکس

گفتنی است دو روز قبل، گوینده سابق شبکه خبر با انتشار ویدئویی در فضای مجازی به اخراجش از سازمان صداوسیما اعتراض و دلیل اخراج خود را خواندن نماز در استودیوی خبر رادیو اعلام کرده بود!

تغییر  وتحول در صدا و سیما

در یکی دو سال اخیر بسیاری از مجریان و خبرنگاران تلویزیونی یا کنار گذاشته شده اند و یا کناره گیری کرده اند چهره هایی همچون علی ضیا ، رضا رشید پور، عادل فردوسی پور ، داوود عابدی و … دیگر در صدا و سیما نیستند و چهره های انقلابی جای انها را گرفته است مثل محمدرضا شهبازی که چندروز پیش به دلیل بازگشت رضا رشیدپور به تلویزیون قهر کرد!

مجری برنامه‌های غلیظ اصول‌گرایانه تلویزیون -«پاورقی» و «سید خندان» – که نماد تعییر و تحول در صدا وسیمای دوران جبلی – جلیلی و اجرای انقلابی با خوانش جبهه پایداری بود در اعتراض به بازگشت رضا رشیدپور و محمدرضا گلزار به تلویزیون، به حالت قهر خداحافظی کرده است.

در متن و ویدیویی که محمد رضا شهبازی منتشر کرده از سر و روی گفته‌ها و حالات و لحن اوسرخوردگی و مظلوم‌نمایی هویداست و مثل رفقا خیال می‌کند مدافع اختصاصی خانواده شهداست حال آن که خانواده شهدا به لحاظ تغلقات سیاسی متنوع‌اند و به او و امثال او نمایندگی نداده‌اند و برخی خود در صف اول انتقاد‌کنندگان‌اند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

2 نظر

  1. بهروز قبول کن داری چرت میگی
    کجا میرفتی دنبال دمبل دستک
    ب بهانه نماز
    الان ک زدن درت..بهت فشار اومده..متوسل ب چرندیات شدی

  2. یکی از بهترین و با اخلاق ترین مجری های صدا و سیما هستن که صدای بسیار گرم و نافذ و تاثیرگزار در شنونده و مخاطب برنامه ها دارن که کمتر گوینده ای چنین ویژگی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *